Presunúť na hlavný obsah

Krása nielen v génoch: Pozrite sa, na ktoré beauty triky nedá dopustiť Emily Ratajkowski

Zahraničné celebrity

Aj známe modelky s dokonalým telom a tváričkou, majú svoje rituály, od ktorých neupúšťajú. Nechajte sa inšpirovať trikmi mimoriadne príťažlivej Emily Ratajkowski.

Sympatická brunetka Emily Ratajkowski patrí medzi tie typy žien, ktoré obidvujú nielen muži, ale aj ženy po celom svete. Jej absolútne bezchybné krivky a tváričku jej totiž závidí nejedna z nás. Čomu však za to táto krásna modelka vďačí? Osvojte si aj vy jej najzásadnejšie beauty triky, na ktoré nedá dopustiť. 

Ranné a večerné rituály sú pre ňu kľúčové

Krásna modelka nedá na rituály dopustiť. Tie sú pre ňu nesmierne dôležité. Ráno už niekoľko rokov začína pohárom horúcej vody, do ktorej pridá citrón, majoránku, chilli a štipku korenia. Následne si zacvičí krátku zostavu z jógy a dopraje si skutočne bohaté raňajky. Bezproblémov si dá mandľový croissant, ktorý patrí mimochodom medzi jej najobľúbenješí, poliaty horúcou čokoládou. Práve ranné jedlo je pre ňu práve to, kedy nepočíta kalórie, ale dopraje telu presne to, čo sa mu žiada. Naopak večer je zo zásady len zeleninu, prípadne ľahké zeleninové polievky. Absolútne sa vyhýba sacharidom, dokonca aj zdravým tukom. Dopraje si všetko v čo najprirodzenejšiej forme, ideálne bez tepelných úprav. Napríklad na studené zeleninové polievky nedá dopustiť. 

Neprehliadnite: Jeden z najutajovanejších párov Hollywoodu: Charizmatický Jamie Foxx konečne prehovoril o vzťahu s Katie Holmes

Dokonalú pleť si zabezpečila vďaka tejto jednej veci

Emily má nielen bezkonkurenčnú postavičku, ale aj tvár. Vyzerá ako dievčatko a dokonca aj mimické vrásky by ste na nej hľadali naozaj ťažko. A vďačí za to len jednej drobnej maličkosti. Kokosovému oleju, na ktorý nedá dopustiť. Ráno ho používa namiesto denného krému, večer si ho aplikuje ako podklad pod nočný kréma a dokonca sa pomocou neho v kombinácii s vodou aj odličuje. A jej tajným trikom je maska z kokosového oleja, lyžičky medu a žĺtka z vajíčka. Tú používa aspoň raz týždenne a funguje údajne perfektne. 

Mohlo by vás zaujímať: J Lo sa ide po štvrtýkrát vydávať? Kto a aký príbeh sa však skrýva za jej predchádzajúcimi manželstvami?

Dosiahnuť skvelú postavu jej pomáha táto maličkosť

Áno vieme, genetika dokáže svoje, no aj táto kráska sa presa len v rámci udržania si top figúry musí snažiť. Pohyb je totiž ďalšou nevyhnutnou súčasťou dokonalej postavy, avšak, nie je pravidlom, že sa realizuje len vo fitku. Emily odporúča, aby ste si zvolili štýl, ktorý je vám najbližší. Plávajte, venujte sa behu, choďte na turistiku, čo len chcete. Základ je, aby vás to bavilo, vtedy to dokážete totiž robiť dlhodobo. No a nezabúdajte na pitný režim, ktorý je pri udržiavaní si figúry tiež kľúčový. 2 - 3 litre čistej vody denne sú minimum, ktoré do seba musíte bezpodmienečne dostať.

- Najčítanejšie -