Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky si užili Halloween: Kto je tento pár a ktorá kráska sa prevtelila do tela Kim Kardashian?

Slovenské celebrity

Halloween je čoraz populárnejší i v našich končinách. Ktoré známe Slovenky si nenechali ujsť tento sviatok?

Jasmina Alagič Vrbovská

Čerstvá mamička Jasmina Alagič Vrbovská si tiež nenechala ujsť známy americký sviatok. Na Instagrame sa priznala, že vďaka mamine sa mohla zúčastniť party kamarátky, ktorú, samozrejme, absolovala v kostýme. Uhádnete, za čo sa manželka rapera Rytmus preobliekla?

Dominka Navara Cibulková

Športovkyňa Dominika Navara Cibulková spolu s manželom vyrazila do ulíc v jednom z najtrendovejších kostýmov. Móda ju naozaj veľmi baví, takže ju zahŕňa do každého zo svojich lookov. Tento je naozaj veľmi vydarený.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Tatiana Brzobohatá

Bývalá Miss World sa tiež obliekla do kostýmu. Sexi look spojila s dobroučinnosťou. Už roky podporuje seniorov a vďaka tomu sa vždy jej nadácii podarí vyzbrať niekoľkotisíc korún. Tento rok nebol výnimkou, a známa blondína tak spojila príjemné s užitočným.

Mohlo by vás zaujímať: Šelmy v šoubiznise. Hranica medzi štýlom a gýčom je tenká, takto nosí zvierací vzor Andrea Verešová a ďalšie

Jana Pištejová

Návrhárka Jana Pištejová neponechala pri príprave nič na náhodu. Originalitu a kombinovanie nezaprie a na halloweensku party vyrazila v unikátnom kostýme.

Neprehliadnite: Halloweenska inšpirácia z Hollywoodu: Cindy Crawford s manželom, známa modelka stihla vystriedať dva kostýmy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Pištejová Official (@pistejka),

Simona Krainová

Dvojnásobná mamička a modelka Simona Krainová oslávila tento "strašidelný" sviatok so svojimi deťmi. Synovia sa obliekli do kostýmov medveďov, ona zvolila len časť kostýmu - plyšové uši vsadené do čelenky. I takto sa to dá.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

 

Karolína Kurková

Známa topmodelka Karolína Kurková sa roky pohybuje v zahraničí, a tak si podobný sviatok nemôže nechať ujsť. Spolu s manželom sa preobliekli za superhrdinov, čo je v podstate jedným z najžiadanejších kostýmov vôbec.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Kurkova (@karolinakurkova),

Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny sa inšpirovala ďalšou hviezdou, ktorá je známa vďaka sociálnym sieťam. A za koho sa obliekla? Za instahviezdu Kim Kardashian. Dencentný kostým, ktorý sa hodí na každú príležitosť, čo poviete? Pokojne i do života...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Zuzana Belohorcová

I Slovenka Zuzana Belohorcová sa pohybuje posledné roky za veľkou mlákou. V Amerike má svoj domov a stotožnila sa i so sviatkami, ktoré sú pre túto krajinu typické. Takže Halloween nemohla prepásnuť. Inšpiráciu asi našla v známej rodinke Adamsovcov.

Prečítajte si: Karolína Chomisteková a jej dokonalá figúra: Čo všetko pre ňu robí jedna z najkrajších Sloveniek?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova),

Karolína Mališová

Sympatická Češka Karolína Mališová šla inou cestou. Na rozdiel od predchádzajúcich hviezd sa rozhodla pre halloweensky make-up. Veľmi strašidelný, no vhodný. A navyše, i tak jej neubral z pôvabu, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Mališová (@karolinamalisova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus