Presunúť na hlavný obsah

Low budget Vianoce: Týchto 6 darčekov poteší každého a nestoja viac ako 30 Eur

Zábava

Vianoce by nemali byť o drahých daroch. Viac, ako na finančnej hodnote, záleží na emocionálnej.

Tentokrát sme pre vás vybrali 6 darčekov, ktorými môžete obdarovať svochi blízkych bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do peňaženky. 

Eco nadšenci

Či už muž alebo žena, každý z nich ocení čokoľvek, čo v dobrom ovplyvňuje našu prírodu. Napríklad ekologické fľaše sú momentálne veľkým hitom. Na trhu je množstvo nápaditých motívov, ktoré ocení každý a ak tomu prirátame ako bonus záchranu životného prostredia, môžete si byť istý, že tento dar bude mať úspech.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Vianočný stromček a dekorácie na rok 2019: Ktorá farba im kraľuje a aké sú trendy?

Nadčasovosť

Tak tu máme pre vás hneď dva tipy. Pre ženy aj pre mužov. Ak chcete očariť ženské pohlavie, tak rozhodne sa vyplatí kúpiť červený rúž. Toto je presne to „must-have“ ktoré by nemalo chýbať v kabelke každej ženy, navyše, do budgetu 30 Eur sa zmestíte i s luxusnejšími značkami.

Pre mužov môžete zvoliť motýlika, ktorý však nie je len tak hocijaký. Napríklad taký drevený pôsobí veľmi nápadito a originálne a ak je váš partner alebo kamarát, otec veľmi často v obleku s takýmto doplnkom, darčeku sa naozaj poteší.

Fashionistky

Každá žena, milujúca módu, by mala mať vo svojej knižnici minimálne jednu knihu o móde. Ak ju doteraz nemá, tak je to vhodná príležitosť pre vás, jej  jednu takú zaobstarať. Čo napríklad kniha o ikonickej značke Chanel?

Prečítajte si: Vianočné tipy na darčeky pre vašu polovičku: Tieto kúsky potešia každého chlapa

Praktický

Ak si rady medzi partnermi dávate praktické darčeky, tak výbornou voľbou môže byť ruksak. Páni, ktorí nosia so sebou veľa vecí, určite tento nápad ocenia. Navyše, ak nepôjde o hocijaký ruksak, ale o štýlovejší kúsok. Skúste sa poobzerať po e-shopoch, ktoré už teraz ponúkajú zľavy.

Niečo do domácnosti

Keď už si skutočne neviete dať rady s tým, čo kúpiť blízkym, skúste to s univerzálnym darčekom do domácnosti – darčekovým balením sviečok. Nie však s hocijakými, musia predsa len trochu „vyzerať“. Štýlové sviečky dnes dostane skutočne na každom rohu.

Inšpirujte sa: Páni, zbystrite pozornosť: Týmito darčekmi rozhodne potešíte celú rodinu

- Najčítanejšie -