Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Marcel Holubec o prekrásnej róbe, ktorú vytvoril pre modelku Sashu Gachulincovú špeciálne na Ples v opere

Feminity TV

Najprestížnejšia módna údalosť Ples v opere, ktorá v sebe nesie hlavne dobročinné posolstvo, bola opäť plná zvučných mien. Medzi pozvanými bola aj tentokrát modelka Alexandra "Sasha" Gachulincová.

Jublijený 20. ročník Plesu v opere hostil množstvo zaujímavých osobností, ktoré pútali pozornosť dokonaým stylingom. Jednou z takýchto tvárí bola aj modelka agentúry Elite Bratislava Alexandra "Sasha" Gachulincová. Dlhonohá kráska, ktorú mnohí poznajú aj vďaka šou Tvoja tvár znie povedome, si na ples oblikla róbu od dizajnéra a kamaráta Marcela Holubca.

Pozrite si tiež: VIDEO: Slovenská móda s dávkou francúzskej noblesy: Marcel Holubec W. debutoval kolekciou Triomphe

FEMINITY TV: Marcel Holubec pred kamerou Feminity len pár dní pred Plesom v opere

 

My ste jedného z najznámejších slovenských návrhárov navštívili v jeho ateliéri, aby nám sám prezradil niečo o svojej tvorbe na takúto prestížnu udalosť. Aké šaty pripravil pre svoju kamarátku tentokrát? "Sasha je jednou z mojich múz, ktorú milujem aj pre jej povahu. Šaty sú inšpirované poslednou kolekciou, ktorú som robil a predstavil v októbri a tá je inšpirovaná barokom, rokokom a Ľudvikom IVX," prezradil nám Marec na kameru. 

Neprehliadnite: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

"Čo sa týka týchto šiat, musím to celé nejako vymslieť, urobím jej niekoľko návrhov, ktoré prekonzultujeme, čo sa jej páči, či by si to vedela predstaviť, či má ona nejakú predstavu. Potom hľadám materiál, ujasníme si farbu, nehceme niečo zopakovať, čo už bolo v minulosti, vždy to je o niečom inom. Potom prebehnú skúšky... Môže to trvať cca jeden mesiac," dodáva známy dizajnér. 

Prečítajte si: Jeden z najstabilnejších párov na Plese v opere 2020: Všimnite si gesto nádhernej manželky Vladimíra Kobielskeho

Zaujímal nás aj názor samotnej Sashi na róbu, ktorú mala na sebe. "Wau, wau. Amerika na Slovensku!" Taká bola prvá reakcia modelky, keď uvididela šaty, ktoré bude mať na sebe. Zaujímalo nás však, či ovplyvňovala samotný proces výroby, alebo nechala Marcelovi voľnú ruku. "Materiál a strih vždy nechávam na Marcelovi, ja mu len sem-tam občas niečo pofrflem. Keďže sme boli spolu na plese už niekoľkokrát vie, čo sami hodí, aká som a ako to cez šaty vyjadriť. Proces tvorby je kreatívny a ja sa nechám na všeličo nahovoriť. Jediné, čo sme mali vopred jasné, bola farba. Ja som najskôr chcela naftovú zelené, ale potom sme si obaja povedali, že pôjdeme do červenej. Vždy, počas procesu tvorby, sa šaty menie. A keď sa občas nestíha, tak si povieme " no čo, pôjdem nahá", dodáva s úsmevom sympatícká modelka. 

Mohlo by vás zaujímať: Ples v opere 2020 a červený koberec: Pôvabná Ivana Gáborík s tehotenským bruškom nasadila vysokú latku, kto bude kráľovnou?

- Najčítanejšie -