Presunúť na hlavný obsah

Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho?

Zahraničné celebrity

Odchod z kráľovskej rodiny, manželstvo Meghan a Harryho značne poznačilo. Blízky priateľ princa prezradil, s čím sa samotný Harry doteraz nevie vyrovnať, a prečo s Meghan prežívali skutočnú krízu.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa dobrovoľne vzdali života v kráľovskej rodine a všetkých privilégií, ktoré im život v nej ponúkal. Od využívania kráľovského sídla, šperkov, titulov, až po výhody cestovania zadarmo. Takisto im nebude poskytovaná rovnaká úroveň súkromia, akú majú napríklad vojvodkyňa Kate Middleton, či princ William  a iní členovia kráľovskej rodiny.

Mohlo by vás zaujímať: Hailey Bieber má v rodine tvrdú konkurenciu: O slovo sa hlási táto nová kráska. Dobehne ju v sláve?

Sloboda sa podpísala na ich vzťahu

Rozhodli sa absolútne osamostatniť, no táto ich sloboda sa podpísala aj na ich vzťahu. Každý z nich totiž musel priniesť aj nejaké obete. V tomto prípade samotný princ predsa len o niečo väčšie. 

Meghan Markle dostáva veľa kritiky za to, že princa odrezala od dôverných priateľov, blízkych ľudí a rodiny. Zároveň sa musel vzdať miesta, ktoré mu je veľmi blízke a zvykať si na nové prostredie. 

Britská televízna osobnosť Lizzie Cundy to zhrnula celkom výstižne, keď povedala: ,,Je to veľmi smutné, pretože Harry mal veľkú skupinu lojálnych a dôveryhodných priateľov… Ale keď sa objavila Meghan, všetci boli odrazu odrezaní.” Presne toto bolo aj dôvodom ich prvotnej väčšej krízy. Harry totiž pristúpil na to, že odíde do USA, no zároveň Meghan hovoril, že si život bez kamarátov nevie predstaviť. 

Prečítajte si aj: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

„S Meghan je Harry iným človekom. Správa sa úplne inak, ako keď nie je s ňou. Bol som sám prekvapený, ako podlieha jej náladám a požiadavkám. Inak je veľmi vtipný, uvoľnený, no pri nej je vždy strnulý. Práve preto aj prežívali skutočnú krízu. Nedokázali sa zhodnúť takmer na základných veciach. No celé to bolo určite spojené aj so stresom všetkých zmien, ktorými obaja aj s Archiem prechádzali,“ vyjadril sa Harryho blízky kamarát. Práve malý synček Harryho a Meghan je dôvodom, prečo sa rozhodli zostať spolu a nájsť spoločné riešenia všetkých problémov. 

- Najčítanejšie -