Presunúť na hlavný obsah

7 tipov, ako zvýšiť svoju príťažlivosť: Stačí zmeniť niektoré veci a atraktivita pre opačné pohlavie sa znásobí

Krása

Každá žena sa chce mužom páčiť a v určitom momente života sa dostane do chvíle, keď sa rozhodne niektoré veci zmeniť. Zvýšte svoju atraktivitu už dnes.

Fyzická príťažlivosť je to, čo rozhoduje v prvých minútach, v tých ďalších sa však len na ňu spoliehať nemôžeme. Atraktivita však priamo súvisí s naším vnútorným postojom a nastavením, ktoré z nás vyžaruje v podobe akejsi aury, ktorú okolo seba vytvárame a tá sa nedá len tak napodobniť. Buď ju máte, alebo nemáte. Vieme však v rámci svojej osobnosti získať svoje atraktívnejšie „ja“.

Prečítajte si: 5 vecí, ktoré robia ženu mladšou bez ohľadu na vek: Stačí, keď zmeníte tieto návyky a uberiete si niekoľko rokov

Úsmev a zmysel pre humor

Žena, ktorá neberie život príliš vážne a dokáže venovať úsmev, má eso v rukáve. Úsmev je to, čo muži na ženách milujú a čo sa stáva pre nich zapamätateľnou stopou. Zmysel pre humor ocení každý muž, ale pozor na to, aby sa to nezdalo byť vtipné len vám. 

Charakteristická stopa vône 

Stopa, ktorá vedie len ku vám. Vyberte si vôňu, ktorú nepoužíva každá druhá žena, ale bude dokonale korešpondovať s vašou osobnosťou. Čo však muži ocenia ešte viac je vôňa pokožky, typická práve pre vás. Mnohé parfumy ponúkajú aj telové mlieko, olej a sprchový gél práve v rovnakom duchu. Ideálne spojenie.

Zverenie sa do rúk profesionálom

Nikto vás nevidí s odstupom viac ako profesionáli. Niekedy stačia malé detaily v podobe kozmetiky, úpravy manikúry alebo vlasového stylingu. Krásne nechty si muži na ženách všímajú najviac.

Zdravé sebavedomie

Byť si vedomá svojich kvalít, ale nepreháňať to. Čo muži nemajú radi je, keď žena na sebe hľadá nedostatky a snaží sa o akési utíšenie. V tomto veľa žien robí chybu a to dokonca niekedy aj hneď na prvom rande. 

Prejavený záujem

Muži milujú, keď žena nerozpráva len a len o sebe, ale reálne ju zaujíma práve to, čo robí on. To, že je schopná načúvať a diskutovať aj o veciach, o ktorých doposiaľ nič nevedela a tváriť sa pritom tak roztomilo je niečo, čím si získate body navyše.

Kvalitný spánok

Spánok je skrytý beauty trik žien, ktoré vedia, že nič nenahradí 7-8 hodinový kvalitný odpočinok. Je to práve spánok, vďaka ktorému budete mať krajšiu pleť a nebudete potrebovať maskovať nedostatky make-upom od výmyslu sveta. Rovnako tak v kombinácii s pitným režimom.

Neprehliadnite: Týchto 5 potravín vám zabezpečí pleť bez vrások a akné: Dermatologička tvrdí, že sú základom alabastrovej pokožky

Sexuálny apetít

Intimita je veľmi dôležitá a to, či už vo vzťahu alebo mimo neho. Zo ženy je to jednoducho cítiť a vďaka tomu z nej vyžaruje spokojnosť a príťažlivosť. Je to niečo, čo sa nedá veľmi opísať. Jednoducho to vyžarujete.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus