Presunúť na hlavný obsah

Chcete si užiť nezabudnuteľné ranné milovanie? Pripraviť sa musíte vopred, ideálne už večer

Sex

Možno ste to nevedeli, ale každý zdravý muž zažije počas spánku v noci viac krát a opakovane samovoľnú erekciu. Prečo to nevyužiť hneď ráno po zobudení sa?

Ranný sex patrí je rozhodne jednou z najväčších výhod partnerského spolužitia. Mnoho párov si ho užíva hlavne na spoločného bývania, no postupom času a s nástupom rutiny sa jedna z najkrajších vecí sexuálneho života vytratí do zabudnutia. Teraz je ten najlepší možný čas, aby ste si okorenili vzťah a zažili nezabudnuteľné ranné milovanie.

Večerné prípravy

Aby ste si mohli ráno užiť sex a nemali žiadny stres či zhon, treba sa pripraviť už večer. Prvým pravidlom je nastaviť si budík tak, aby ste mali dostatok času.

Ak viete, že musíte ráno vychytať deti do školy a spraviť im raňajky, prípadne ak to isté čaká aj vás a vašu polovičku, mali by ste tak spraviť už večer. Súčasťou prípravy by malo byť aj upratovanie, každá minúta ráno bude drahá a nemali by ste ju márniť s vysávačom v ruke alebo umývaním riadu. Všetko, čo viete upratať, upracte už večer.

V prípade, že v posteli radi používate rôzne hračky a príslušenstvo, nachystajte si ich už večer. Nabite baterky do elektrických pomocníkov, pripravte lubrikačný gél, skontrolujte zásoby prezervatívov, ak ich používate. Nenechajte vôbec nič na náhodu.

Súčasťou večernej prípravy môže byť aj jedlo. Skúste ho okoreniť s chilli, navrhnite na večeru niečo sladké so šľahačkou alebo siahnite po čokoláde.

Nežné zobudenie aj poriadny výkon

Budík by mal zobudiť len vás, takže dôležité je nielen nastavenie času, ale aj spôsobu budenia. Hneď, ako vstanete, narýchlo sa umyte a ľahnite si naspäť k partnerke. Ju by ste mali zobudiť jemne, nežne a pomaly, ideálne dotykmi a pohladením.

Keď sa preberie, dajte jej dlhý bozk a povedzte jej, aká je krásna a príťažlivá. Pokračujte s bozkávaním a zároveň aj s dotykmi, nimi zahrňte celé telo vrátane poprsia a postupujte smerom nadol. Nebuďte príliš opatrní alebo pomalý, čas sa dá využiť aj lepšie. Po pár minútach hladenia zablúďte rukou aj „tam dole“ a začnite s dráždením.

Ranný sex je ideálny na polohu lyžičiek aj na klasického misionára. Zapojiť môžete nielen svoju „mužskú pýchu“, ale aj spomínané hračky, ideálne Venušine guličky alebo jemný stimulátor klitorisu. Niečo, čo je tichšie, ale zato veľmi efektívne.

Výhody pre zdravie aj vitalitu

Ranný orgazmus je pre oboch partnerov skvelým štartom do nového dňa. Sex vás vzpruží, vykúzli úsmev na tvári, dodá energiu a zmení rutinu a stereotyp.

To, že by ste si mali podobné zážitky dopriať častejšie, je dôležité aj pre vaše zdravie. Pravidelné milovanie ráno zvyšuje napríklad hladinu imunoglobulínov A, čo sú špecifické imunitné bunky zvyšujúce prirodzenú obranyschopnosť. U mužov aj žien dochádza pri sexe k zvýšenej cirkulácii krvi, čo pomáha cievam, ale napríklad aj pokožke.

Špeciálne u mužov má ranný sex výhodu aj vo zvýšení hladiny testosterónu. Tento typický mužský hormón je zodpovedný za celkovú fyzickú výkonnosť, silu a odolnosť, čo sú všetko vlastnosti, ktoré sa budú počas dňa hodiť v práci aj vo voľnom čase.

V neposlednom rade má ranné milovanie pozitívny vplyv aj na psychickú vitalitu. Počas sexu sa uvoľňujú viaceré hormóny vrátane dopamínu a endorfínov. Tie potom uvoľňujú napätie a stres a naopak zlepšujú náladu, pocity šťastia a pocit energie.

Vyskúšajte eJoy® LONG s dlhotrvajúcim efektom

Súčasťou príprav na ranný sex by mal byť aj „povolený doping“, najmä, ak patríte do tej skupiny mužov, ktorí trpia prepracovanosťou, nedostatkom času, zvýšenou záťažou v bežnom živote alebo už máte nejaký ten rok navyše, napríklad ste po 40-tke.

Práve pre vás je určený špeciálny produkt eJoy® LONG, ktorý spája to najlepšie, čo ponúka kombinácia overených prírodných afrodiziak a modernej vedy. Jeho základom sú je trojica bylín Tribulus Terrestris, Maca a Panax Ginseng, spoločne s aminokyselinami L-Citrulín a L-Arginín. Výsledkom je kvalitnejšie stoporenie a dlhšia výdrž pri sexe.

Prípravok je súčasťou ponuky značky eJoy®, ktorá je na našom trhu už takmer 5 rokov a ide teda o overeného producenta. Vylepšené zloženie a jednoduchý nákup bez receptu z pohodlia domova sú presne tie výhody, pre ktoré muži po tabletkách siahajú čoraz viac. To, že aj vďaka nemu je sex kvalitnejší, ukazujú tisíce spokojných referencií.

- reklamná správa -