Presunúť na hlavný obsah

Horúce trendy vo farbení vlasov: Čím oživíte cez leto svoju hrivu?

Krása

Slnkom zaliata blond, karamelový preliv či platina. Aj to sú stále žiadané trendy v tejto sfére.

Platinová krása

Platinová sa stala jednoznačne hitom nejakú tú sezónu. Odvážnejšie môžu dokonca vyskúšať preliv platinovej a sivej farby, ktorý už niekoľko týždňov obdivujeme aj na hlave mnohých známych hviezd. Ak sa však necítite na túto farbu, pokojne ju vymeňte za platinovú klasiku. Samozrejme, tento trend sa netýka už len žien so svetlou pokožkou. Profesionálny hair-colorista dokáže namiešať platinový odtieň pre každý typ pleti.

Inšpirujte sa: 5 beauty produktov, ktoré by ste si mali vziať na dovolenku: Nič viac okrem tohto nepotrebujete

Karamel

Ak sa necítite na veľkú zmenu, ale napriek tomu sa vám žiada akosi oživiť svoje pramene, vyskúšať môžete karamelový melír alebo tónovanie. Hodí sa do tmavších aj svetlejších vlasov. Najvýraznejšie však vynikne na jemne na prirodzene nefarbených vlasoch sivastého podtónu, ktorým dodá šťavnatý nádych. Ideálna voľba na letné dni.

Jednoliatosť

Tie z vás, ktoré vyznávajú prirodzenosť poteší správa, že stále zostala v hre. Najmä pri tmavovláskach s krásnymi sýtymi, hnedými odtieňmi. Hnedá farba navyše pôsobí veľmi luxusne a dokáže z vás vytvoriť pravú femme fatale. Pozor pri tejto farbe vlasov na kvalitu. Musíte mať vlasy naozaj v TOP forme, aby pôsobili luxusne.

Mohlo by vás zaujímať: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

Slnkom zaliata blond

Odtieň, ktorý je na výslní veľmi dlho. O jej obľúbenosti sa pričinili hollywoodske herečky, speváčky, aj modelky, ktoré práve na túto farbu nedajú už dlhodobo dopustiť. Vlasy ako by vyťahané slnkom, no predsa dokonalo upravené. Blonďavé prelivy sa nikdy nezunujú a koniec-koncov, čo pôsobí viac letne ako toto?

Neprehliadnite: Rúže, lesky alebo ceruzky na pery? Čo by ste si mali vybrať a v akých odtieňoch?

- Najčítanejšie -