Presunúť na hlavný obsah

Nový vzťah či dlhoočakávaná zmena k lepšiemu: Tieto štyri znamenia majú skvelé vyhliadky na september

Zábava

Podarí sa im využiť ich všetky vo svoj prospech? Nahliadnite s nami, ktoré znamenia zverokruhu majú teraz eso v rukáve a sú tak strojcami svojho šťastia, minimálne nasledujúce dni.

September začne priaznivo pre nasledujúce štyri znamenia. To však neznamená, že ostatné z dvanástich znamení zverokruhu budú na tom o čosi horšie. Pozornosť však upriamujeme na nich, pretože im hvezdy rozdali karty, s ktorými môžu rozohrať hru alebo svoj osud naozaj zaujímavým smerom a vytvoriť si tak šťastie či pozitívnu auru, o akej dlho snívajú. 

Prečítajte si: Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Baran

Čoho sa dotkne, to mu vyjde. V tomto mesiaci má jednoducho eso v rukáve a môže si tak sebavedome a svojvoľne určovať, čo bude robiť a akým smerom sa bude uberať. Sloboda je veľký dar, ktorý práve v tomto čase dostáva. To, ako s ním bude narábať, sa ukáže až v ďalších mesiacoch. Je to niečo, ako keby ste v tento moment dostali čarovnú paličku. Čo by ste urobili ako prvé? A dokázali by ste zostať nohami na zemi? 

Býk

Obdobie, ktoré je hviezdami naklonené aj Býkom. Čakajú ich priaznivé dni, keď môžu pokojne zariskovať a pustiť sa do nových výziev bez toho, aby sa báli sklamania. To, čo ich dlho brzdilo, majú teraz na dosah. Dlhoočakávaná zmena prichádza s tým, že sa Býk začal zaujímať viac o svoju osobnosť, s ktorou rastie a stáva sa tak spokojnejším. Automaticky priťahuje k sebe ľudí podobne zmýšľajúcich, čo vytvára dokonalú symbiózu a prepojenie. 

Blíženci

Nezadaných Blížencov čaká za oponou zvanou september vstup do nového vzťahu. Teda, pokiaľ to sami budú chcieť. V ich okolí je možností na výber hneď niekoľko, ale srdce a oči budú patriť len jednému alebo jednej vyvolenej, ktorí vyčnievajú z davu. Kúzlo, ktorým si Blížencov dokážu získať  sa neobjavuje tak často a preto to ocenia aj také komplikované osobnosti ako sú práve oni. Nový vzťah na obzore ich urobí šťastnejšími už predtým, ako doňho vkročia. Eufória a motýliky v bruchu  budú predzvesťou niečoho výnimočného.

Neprehliadnite: Poznajte dôverne reč tela. Ako spoznáte, či sa niekomu páčite alebo či vám klame?

Škorpión

Tí šikovní sa budú vedieť „predať“ aj v čase krízy a to prinesie zaslúžené ovocie pre obidve strany. Nastáva totiž doba, keď sa vyselektujú snaživí ľudia od priemeru a bude o nich veľký záujem. Kto bude mať skôr odvahu s tým začať a ponúknuť zaujímavé benefity, ten získa v konečnom dôsledku viac. Konkurencia sa seba dlho nenechá čakať a ľudia narodení v znamení Škorpióna tak majú pred sebou otvorené dvere ako vstup do nových pracovných výziev. Konečne si tak budú môcť vyberať a zo začiatku vôbec nebude jasné, či po istom čase nepresedlajú niekam inam. Bude o nich totiž veľký záujem.

- Najčítanejšie -