Presunúť na hlavný obsah

Rutina nikomu neprospieva! Takto ľahko oživíte sex aj vy

Sex

Každá dvojica z času na čas bojuje s rutinou. Niektoré to zvládnu úspešne, niektoré to nedokážu prekonať. Aby rutina neohrozila váš vzťah, máme pre vás zopár tipov na oživenie sexuálnej aktivity.

Nie je to žiadna veda, len to chce trochu predstavivosti a vykročenia z komfortnej zóny. Ak to dokážete, veľmi ľahko a hravo si okoreníte sexuálny život a žiadna rutina vám problém robiť nebude. 

Každý týždeň nové miesto

Neobmedzujte sa len na "staré známe" miesta. Vyskúšajte konečne stôl ak vám to monžnosti dovoľujú balkón či terasu alebo aj výťah. Možno to znie ako z filmu pre tínedžerov, ale kto povedal, že z času na čas sa nemôžete chovať ako pobláznení puberťáci. A pritom nemusí ísť hneď o sex. Ak sa bojíte "načapania" na verejnosti, tak využite tieto miesta aspoň na predohru. Prekvapte partnera, keď to najmenej čaká. 

Neprehliadnite: Môže vzťah našich rodičov ovplyvniť náš vlastný? Odborníci tvrdia, že rozhodne áno a v značnej miere

Rovnako tak ho môžete prekvapiť v práci v kancelárii. Namiesto obedu jedna rýchlovka dokáže tiež zmeniť dynamiku vášho vzťahu. Najmä toho sexuálneho. Aj moment prekvapenia totiž zohráva veľkú úlohu. Nečakajte teda len na to, keď si ľahnete do postele a zhasnú sa svetlá...

Anonymita

I keď sa hovorí, že intenzívne hľadenie si do očí dokáže znásobiť sexuálnu rozkoš, rovnaký efekt môžete dosiahnuť aj opakom. Zaviažte si oči, obaja naraz, alebo sa otočte k sebe chrbtom. Vnímanie všetkého, čo budete robiť bude celkom odlišné a bude to niečo úplne nové, čo sa vám určite obom veľmi zapáči. 

Neprehliadnite: Spôsoby, ako nepustiť neveru do vášho vzťahu: Niektoré dvojice uvádzajú, že ich k tomu dohnal partner

K orgazmu svojpomocne

Veľmi zaujímavým oživením je aj odhalenie svojich techník pred partnerom. Ľahnite si k sebe tak, aby ste presne videli, čo ten druhý robí. A začnite sa uspokojovať sami. Pohľad partnera na to, ako si to robíte a zároveň užívate ho rozpáli takou rýchlosťou, že sa nebudete diviť. A rovnako vás môže vzrušovať to, čo uvidíte. A ako bonus, aspoň môžete priateľovi ukázať, ako efektívne dosiahnuť orgazmus. Vlastne mu dáte nepriamo mini návod. 

Prečítajte si: Vekový rozdiel sa medzi mnou a mužom prejavil v najnáročnejšom čase: Toto bol dôvod, prečo som si našla staršieho