Presunúť na hlavný obsah

Street style móda a rúško: Neberte ho ako záťaž, naopak, urobte si z neho hlavný doplnok

Móda

Ani nedávne fashion week-y sa nezaobišli bez rúška. A niektoré tváre sa s týmto doplnkom vyhrali skutočne elegantne.

Povinný doplnok

Rúško. Neodmysliteľná súčasť nášho dňa. Už niekoľko mesiacov je práve toto vec, ktorú musíme mať stále na sebe. A aj na akciách akými boli nedávne fashion week-y v zahraničí, nechýbali známe tváre, ktoré sa dostatočne chránili. Rúško sa tak stalo doplnkom číslo jeden. 

Uplynulé týždne patrili vo svete hlavne informáciam o stále pribúdajúcich prípadoch, no svet módy žil niečim iným. New York, Londýn, Miláno aj Paríž. V každom tomto meste prebiehal týždeň módy, síce s obmedzeniami, no vo výsledku rovnako, ako kedysi.  A tie prilákali do hlavných miest módy stovky nadšencov, ktorí však nič neponechali na náhodu. Za módou a aktuálnymi trendmi sa vybrali aj s "ochranou". A to v podobe štýlových rúšok. Osobnosti ako Olivia Palermo elegantne predviedli, ako zapracovať rúško do looku, vďaka čomu výsledný efekt pôsobil skutočne štýlovo. 

Prečítajte si: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Pri stylovaní sa môžete vybrať rôzmymi smermi. Rovnako ako Olivia či mnohé iné, môžete aplikovať trend tón v tóne a zladiť celý styling do jednotných odtieňov a nevynechať pri tom ani túto ochranu. Alebo, naopak, môžete urobiť práve z rúška top trendový kúsok -aplikujte vzory, či už zvieracie alebo geometrické, výrazne farby, vtipné nápisy, dovolené je čokoľvek. 

Áno, uvedomujeme si, že toto môženo nie je tá vec, na ktorú chcete prioritne myslieť pri skladaní lookov, ale, bohužiaľ, situácia je taká aká je, iná cesta momentáne nie je. A preto namiesto bedákania sa jednoducho inšpirujte steet-style lookmi z fashion week-ov. Viac ich nájdte v priloženej fotogalérii. 

Neprehliadnite: VIDEO: Trend širokých ramien naberá na sile: Ako ho efektívne nosiť?

- Najčítanejšie -