Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Trend širokých ramien naberá na sile: Ako ho efektívne nosiť?

Móda

Trend z minulého storočia dominuje aj tomu súčasnému. Ako nosiť "širšie ramená"?

Ak patríte medzi ženy, ktoré rady sledujú módne dianie, určite ste postrehli, že trend nosenia širších ramien je každou sezónou silnejší a silnejší. Ak sa mu chystáte podľahnúť, rozhodne vás nebudeme odhovárať. Mali by ste však mať napamäti zopár pravidiel, ktoré sa vyplatí dodržiavať pri jeho nosení. 

V prvom rade myslite na stavbu svojho tela a podľa toho si vyberte kúsok. Tento trend nelichotí nižším postavám a širším chrbtom. Ak však chcete stoj čo stoj nostiť niečo takéto, voľte vzdušnejšie materiály a viac ženské ako pánske strihy. 

Inšpirujte sa: Čo si obliecť, keď chcete byť športovo, ale pekne: Aké kabelky nosia krásky k legínam a po akom doplnku často siahajú?

Ďalšou dôležitou vecou je vedieť správne dokombinovať takéto kúsky. Ideálne s voľnejšími šatami, nohavicami. Vyvarujte sa napríklad užším strihom, tie ešte viac potom zvýraznia tento trend a nemusí to lichotiť postave.

Trend širších ramien však nepozostáva len s vypchatých sák. Tentokrát je rozsiahlejší. Dominujú trenčkoty s balónovými rukávmi. Rovnako tak šaty či svetre tohto strihu. Takže výber je oveľa rozmanitejší. 

Pozrite si tiež: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

VIDEO: Viac inšpiratívnych lookov nájdete v priloženom videu

Tento trend môžete zapracovať aj do pracovného stylingu. Dbajte však na to, aby ste sa zbytočne neoberali o ženskosť. I keď pánske prvky v ženskom šatníku sú stale dominantným trendom, všetko treba aplikovať s mierou. A pri takýchto výrazných trendoch platí pravidlo 1 výrazný prvok na 1 looku. Nekombinujte krížom krážom všetko, čo je aktuálne IN. Výsledok nikdy nie je taký, ako očakávate. Hlavne pokiaľ ide o pracovné stylingy

Neprehliadnite: Bedrové nohavice sa vďaka tejto modelke vracajú do módy: Ako ich nosiť, aby ste vyzerali rovnako trendy?

Viac inšpirácie môžete nájsť aj v priloženej fotogalérii, kde môžete vidieť, ako efektívne sa dajú nosiť širšie ramená!

- Najčítanejšie -