Presunúť na hlavný obsah

Ako nosiť rifľové outfity na jeseň? Máme pre vás záplavu inšpirácií, z ktorých si nebudete vedieť vybrať

Móda

Rifľové outfity sa tešia obľube takmer v každom období a jeseň nie je výnimkou. Siahnite po niektorom z kúskov, ktoré si obliekli bežné ženy v uliciach.

Módne trendy niekedy neurčujú len dizajnéri, ale aj ženy v uliciach. Ak vás na istý čas omrzelo nosiť to, čo väčšina populácie, skúste hľadať inšpiráciu práve v street style. 

My sme sa pozreli do ulíc počas fashion weekov, kde sa to zaujímavými a osobitými outfitmi len tak hemžilo. To, čo spájalo náš výber bol však jeden z najobľúbenejších materiálov vôbec – rifľovina. Niektoré kúsky máte určite vo svojom šatníku a preto nemusíte nakupovať vo veľkom, stačí zaloviť vo vašich skriniach alebo v skriniach vašich mám.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Mommy style a 90. roky

Mrkváčom ešte stále neodzvonilo a to sme ich kedysi pekne podceňovali. Tento mommy štýl evokujúci 90. roky sa výborne kombinuje so svetrami a pleteninami. Hrejivé obdobie sa nesie v duchu jednoduchosti a nadčasovosti. To, čo nosili naše mamy, dnes nosíme my. A to je na tom to najkrajšie. 

Total denim look

Rifľová košeľa a nohavice. Zdanlivo obyčajný outfit, ktorý v sebe skrýva oveľa viac. Stačí sa pohrať sa s detailmi ako zastrčená košeľa a vytvarovaná silueta vďaka stylingu. Spomedzi doplnkov si to vyžaduje niečo elegantné, kovové a chic. Retiazky sú túto jeseň všade, dokonca aj v okolí členkov.

Trend širokých ramien z 80. rokov

Jeden z kľúčových trendov sezóny, ktorý sa objavuje v rôznych stylingoch. Široké ramená si obľúbili milovníčky módy natoľko, že jeden takýto kúsok jednoznačne musia mať v šatníku. Objem, ktorý dosiahnete hore si vyžaduje harmóniu a s dolnou časťou outfitu sa preto môžete pohrať tak, aby bola zvýraznená postava a óda na ženskosť.

Sporty Chic

Aj takto môže vyzerať štýl v duchu sporty chic. Mikiny od výmyslu sveta nastupujú v tomto období na módnu scénu a poriadne zamiešavajú karty. Sú symbolom toho, že vy ste tá osoba, ktorá si určuje, čo a kedy bude nosiť. Pričom výsledok môže byť naprosto originálny a vám vlastný.

Business casual

Ultimátna klasika, ktorá nikdy nevymizne ani z ulíc, ani celkovo z módy. Rovný strih nohavíc síce mnoho žien nemá vo svojom šatníku, ale rozhodne ho netreba podceňovať. Business casual štýl dokážete vykúzliť aj s nimi a v kombinácii s blazerom pôsobí nenútene a sebaisto.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

- Najčítanejšie -