Presunúť na hlavný obsah

Dokonalý filmový zážitok si viete vytvoriť aj v doma v obývačke: Zimné príbehy, ktoré vás dostanú svojou zápletkou

Zábava

Hoci má aktuálne chodenie do kina svoje limity, takýto zážitok si viete vytvoriť aj doma v obývačke. Tieto filmy vás určite zaujmú. Stačí len popcorn do ruky, teplá deka a pohár vína, či čaju. December na Netflixe bude opäť skvelý.

A California Christmas 

Vianočnú romantiku rozhodne prinesie komédia A California Christmas, na ktorú sa aj my osobne tešíme. Plánovaná je na 14. december. Hovorí príbeh mladého biznismana, ktorého kariéra visí na vlásku. Misia, ktorú musí splniť, aby si svoju pozíciu udržal je na prvý pohľad jednoduchá.

Je poslaný na farmu, aby prinútil majiteľku, rodinnú farmu predať. Aby to dokázal a udržal si svoju prácu, predstiera, že je pomocník na ranči. Až do chvíle, kým sa nezaľúbi.

Prečítajte si aj: Tie najlepšie seriály všetkých čias, ktoré musí vidieť každá žena

Break 

Tanečný film Break bude tak trochu iným ako sme pri tomto štýle zvyknutí. Už na prvý pohľad zaujme trailerom. Mladá krásna tanečníčka, po náročnej autonehode netuší čo bude a či sa jej opäť podarí vrátiť k osobnej vášni tancu.

Popri tom jej cestu, spojí život s príťažlivým breakdancerom Vincentom, ktorý má však vlastných problémov viac ako dosť. Ako sa táto novovznikajúca lovestory skončí a či sa nádhernej Lucii podarí opäť vrátiť na tanečné dosky, si už budete musieť pozrieť. 

Mohlo by vás zaujímať: Horúce filmové novinky roka 2020: Netflix ovládnu hollywoodske hviezdy na čele s Georgem Clooneym

Anastasia

Anastasia sa má na obrazovky dostať presne na Štedrý deň. Ruská princezná Anastasia Romanova utečie cez časový portál, keď jej rodinu ohrozuje Vladimír Lenin. Anastasia sa postupne ocitne v minulosti a spriatelí sa s mladou Američankou. Fantazijný dej s dávkou napätia a tajomna  vás určite dostane.

 

- Najčítanejšie -