Presunúť na hlavný obsah

Filmové fenomény, ktoré si na Netflixe počas Vianoc určite pozrite

Zábava

Smiech, plač, očakávania aj naplnenie túžob. To je esencia všetkého, čím opäť Netflix v predvianočnom čase prekvapí. Tieto novinky si rozhodne nenechajte ujsť.

The Midnight sky

Hviezdne obsadenie, skvelé scény, nezameniteľné efekty. To všetko nájdete v snímke, ktorej obsadenie samotných hercov je skutočne hviezdne. Je natočený podľa knižnej predlohy, čo ho okamžite robí mimoriadne atraktívnym. 

George Clooney tu žiari nielen ako herec v hlavnej úlohe, ale aj v roli režiséra. Stvárni vedca Augustina Lofthousa, ktorý sám seba považuje za posledného žijúceho človeka na Zemi, ale len do chvíle, než objaví malé dievča menom Iris. Zároveň však chce skontaktovať vesmírnu expedíciu astronautov a informovať ich, že naša planéta už nie je obývateľná.  Ak ste zvedaví, ako toto napínavé sci - fi dobrodružstvo dopadne, dozviete sa to už 23.12 na Netflixe. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Miluje svet fantázie a rozprávok: Tina chytila foťák do ruky a tvorí obrázky ako z knižky H. Ch. Andersena

The Prom

Nový komediálny muzikál je príbehom hercov z Broadwaya, ktorých posledná show, bola všetko, len nie úspešná. Vo chvíli, keď odhalia príbeh študentky strednej školy, ktorej priateľke zakázali vstup na ples v Indiane, rozhodnú sa jej pomôcť, najskôr z jediného dôvodu - aby zlepšili svoj imidž v očiach verejnosti.

No a keďže si chcú zachrániť kariéru, vyrážajú do malého mestečka v Indiane, aby mohla Emma počas jednej jedinej noci osláviť to, kým skutočne je. Vo filme zažiarila Meryl Streep, Jamesa Cordena, Nicole Kidman či Kerry Washington.

 

Sylvie's Love

Jedno je isté, o romantiku, v tomto filme nebude núdza.  Režíroval ho Eugene Ashe, hlavné úlohy si zahrali Tessa Thompson a Nnamdi Asomugh. Ide o príbeh mimoriadne nadaného saxofonistu Roberta, ktorý trávi noci hraním v jazzovom klube. Nádherná Sylvie zasa sníva o kariére v televízii a popri tom, vypomáha otcovi v obchode s vinylovými platňami.

Zároveň čaká na návrat svojho snúbenca z vojny.  V čase, keď Robert nastúpi na čiastočný úväzok do obchodu s hudobninami, čoskoro sa medzi ním a Sylvie vyvinie priateľstvo, ktoré prerastie do vášnivého vzťahu. Ide však o akúsi letnú romancu, ktorá napokon skončí. No časom sa ich cesty opäť spoja.

Neprehliadnite: Katarína navrhuje topánky, ktoré obúva aj naša prezidentka Zuzana Čaputová: Jej lodičky sa stali ikonickými

- Najčítanejšie -