Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa štýlom najznámejších celebrít. Vyberte si nápaditý kabát podľa svojho gusta

Zahraničné celebrity

Aj keď sa zima zatiaľ nestačila ukázať v plnej kráse, nemožno pochybovať o tom, že v najbližších týždňoch sa ešte ukáže. Ak sa teda chystáte renovovať svoj šatník, šup do toho!

Selena Gomez

Známa svetová speváčka si vďaka svojej postave a celkej vizáži môže na seba hodiť čokoľvek - a aj tak bude vyzerať dobre. Len pred pád dňami sa objavila vo výraznom krátkom kabáte žltej farby, ktorý ju spravil neprehliadnuteľnou. Ak sa chcete inšpirovať štýlom tejto mladej hviezdy, dávajte si však pozor - zatiaľ čo Selene žlté odtiene pristanú, k vášmu tipu pleti sa nemusia hodiť a môžu vám uškodiť. V prípade, že ste príliš bledá, siahnite skôr po zelenej a podobných chladnejších odtieňoch. Naopak, ak ste ako speváčka tmavšieho pigmentu, stavte na teplé farby.

Prečítajte si: Inšpirácia priamo od kráľovskej rodiny: Oblečte sa ako princezná Diana či vojvodkyňa Kate

Jennifer Aniston

Teddy kabát je za posledné obdobie akousi nepísanou nutnosťou. Ak tento kúsok ešte nemáte, je na čase si ho zadovážiť. Hoc pôsobí na niektorých ľudí extravagantne, pravdou je, že sa dá skvelo kombinovať so všetkým, obzvlášť, ak si ho zaobstaráte v neutrálnej farbe. Hneď niekoľko kusov má aj obľúbená herečka Jennifer Aniston, ktorá najmä´ten, v svetlobéžovej farbe, často kombinuje so spoločenskými outfitmi. Takto ju napríklad paparazzi prichytili pri čakaní na rozhovor pre známu americkú šou.

Rachel Zoe

Známa podnikateľka sa rozhodla pre jeden z najpopulárnejších vzorov v módnom priemysle. Rachel, ktorá momentálne pôsobí aj v oblasti módy a len prednedávnom priniesla na trh vlastnú sériu oblečenia, vie, že zvierací vzor bude stále nesmrteľným - samozrejme v prípade, že sa dobre skombinuje. Rachel stavila na klasiku, ktorú nejde pokaziť a celý čierny outfit doplnila nápaditým kabátom. Ak nosíte neutrálne oblečenie a vaše outfity potrebujú oživiť, práve tento druh kabátu je pre vás ako stvorený. Pôsobí ako skvelý, nápaditý kúsok a napriek tomu neuberá na elegancii.​

​Neprehliadnite: Inšpirujte sa štýlom prezidentky Zuzany Čaputovej. Aké zásady musí pri obliekaní dodržiavať

 

- Najčítanejšie -