Presunúť na hlavný obsah

15-minútové cvičenie, ktoré dokáže s vašou postavou zázraky: Zamerajte sa na túto vec a uvidíte na sebe zmenu

Chudnutie a diéty

Aj 15 minút denne spraví s vašou postavou naozaj veľa. Len treba vedieť, na čo sa zamerať. Pozriete sa spolu s nami, ako na to.

Pokiaľ stále bojujete so svojou postavou a neviete sa nejako dostať do formy, máme pre vás ideálne cvičenie, ktoré vám môže pomôcť. Nielen zhodiť nejaké to kilo, ale aj pekne vytvarovať telo. Stačí vám 15 minút denne, takže výhovorky musia ísť v tomo naozaj bokom. 

Neprehliadnite: Eliminuje hmotnosť, uzdravuje a skrášľuje: Toto ovocie ponúka pre organizmus množstvo benefitov

15 minút denne pre seba a nové JA

1. Tentokrát budete po celý čas striedať základné cviky na precvičenie celého tela, medzi ktoré opakovane zaradíte účinné angličáky. 

2. Cvičenie začína zahriatím sa na 30 sekúnd. Počas toho môžete bežať na mieste, robiť jumping jacks, alebo nadskakovať. Nasledujúcich 30 sekúnd sa zamerajte na drepy so správnou technikou. Hneď na to pokračujte s angličákmi po dobu 30-tich sekúnd. 

3. Potom prichádzajú na rad výpady vpred, pri ktorých striedate nohy, opäť angličáky, výpady vzad, angličáky, kliky a na záver znova angličáky. Dôležité je striedať intenzitu, ísť naplno a sústrediť sa na techniku.

4. Celé cvičenie zopakujte minimálne tri až štyrikrát po dobu 15-tich minút. Ak sa dá, cvičte aspoň 5 až 6-krát do týždňa a doprajte si aj mimo toho, čo najviac pohybu. 

Okrem toho dbajte na dostatočný pitný režim, snažte sa vyhýbať rafinovanéhomu cukru, alkoholu a nadmernej konzumácie kofeínu. Tak totiž dosiahnete výsledky oveľa skôr, ako len samotným cvičením. Avšak základ je začať a neprestať kvôli výhovorke nemám čas. Nezabúdajte, že to robíte pre seba. 

Nájdete si denne 15 minút na seba a cvičenie?

spolu hlasovalo 354 ľudí

Nie
94

- Najčítanejšie -