Presunúť na hlavný obsah

Manuál Olivie Palermo ako sa stať (nielen) módnou ikonou na počkanie: Toto vám zdvihne sebavedomie

Zahraničné celebrity

Jej štýl obdivujú tisícky žien na celom svete. Je totiž nielen krásna, ale aj vnútorne vyrovnaná a spokojná sama so sebou. Olivia Palermo prezradila, ako tento vnútorný balance dosiahnuť.

Len ak prijmete sama seba, dokážete inšpirovať a ovplyvňovať okolie

Jej názor skrátka vo svete módy, niečo znamená. Olivia Palermo je žena, ktorá toho stíha toho naozaj veľa. Okrem modelingu, herectva, stylingu, robí aj módne poradenstvo a patrí medzi skutočnú fashion špičku. Cit pre módu sa u nej naplno prejavil vo chvíli, keď dostala malú úlohu v reality show The City. Tam si zahrala modelku a práve po tomto nakrúcaní sa jej začali hrnúť ponuky na spoluprácu vo veľkom. No od malička mala k svetu krásy blízko. 

Prečítajte si: Slovenky, ktoré našli šťastie v zahraničí: Tieto známe krásky, nedajú na život za hranicami dopustiť

„Už ako malá som milovala krásne šaty a v puberte som sa o ne začala zaujímať ešte viac. Najviac ma ovplyvnila rodina. Mama s tetou chodili dokonale nalíčené a upravené a ja som túžila byť  presne ako ony. U nás sa vkus a štýl, zrejme dedí,“ prezradila pre magazín People.

Aj ona však mala obdobie, kedy sama seba hľadala. "Potrebovala som sa začať mať rada taká, aká som. Vždy som mala ženské vzory v rodine, no môj problém bol v tom, že som sa im chcela čo najviac podobať. No to, že túžite byť ako niekto iný, z vás osobnosť ani inšpiráciu pre ostatných neurobí."

"Treba pracovať na sebe, svojej identite. Budovať ju. Základom je začať zvnútra a potom sa venovať tej vonkajšej kráse. Lebo to čo človek vyžaruje, drahým oblečením, ani fashion kúskami ovplyniť neviete. "

Olivia je známa tým, že rada kombinuje drahé kúsky, s bežnou konfekciou. Nezáleží na tom, koľko niečo stojí, podstatné je, ako to vo výsledku pôsobí a aký dojem to robí.

Prečítajte si: Preslávený ružový kostým Jackie Kennedy počas atentátu: Klamala ním verejnosť, málokto však tuší túto pravdu

"Je veľmi dôležité poznať svoje telo a vedieť ho správne obliecť." Najhoršie je podľa nej kupovať si o číslo menšiu veľkosť, ako žena reálne má, len preto, že to na štítku vyzerá lepšie.  

"Každá žena by však mala vedieť, že to ako sa cíti, vidieť navonok. Preto milujte seba a odrazí sa to aj na tom, ako budete vplývať na ostatných. Navyše vám to značne zdvihne sebavedomie. U mňa to funguje dokonale."

- Najčítanejšie -