Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Dominika Cibulková odhalila, čo používa na omladenie pleti

Krása

Dominika Navara Cibulková má prehľad v trendoch a nás v redakcii zaujal jeden z nich, ktorý má na svedomí omladenie pleti.

Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková sa o seba rada stará a inklinuje k najnovším trendom či moderným technológiám.

Starnutie pleti nezastavíme a s vekom bojovať nemá zmysel. Čo však dokážeme ovplyvniť je pozastaviť padajúce kontúry tváre a dosiahnuť to, aby naša pleť vyzerala sviežo a vypnuto v každom veku. Regenerácia pokožky prebieha v priemere každých 28-30 dní, no v priebehu rokov sa stáva tento prirodzený mechanizmus pomalší a menej účinný. Prejavuje sa to stratou kolagénu v pleti a s tým súvisiacim povolením tvárových svalov. 

Neinvazívny lifting, na ktorý nedá dopustiť Dominika Cibulková

Svoje o tom vie aj Dominika, ktorá si rada dopraje profesionálnu starostlivosť v salóne krásy. Ako mamička malého Jakubka však dobre vie, že času pre seba až toľko nie je. Hi-tech beauty je v tomto skvelým spoločníkom a vďaka novodobým vychytávkam tak môže žena na materskej vyzerať stále mladistvo a sviežo, bez známok starnutia či únavy. Stačí len pravidelnosť beauty rutiny, ktorú budete milovať ako je neinvazívny lifting tváre s pomocou hi-tech beauty masážneho prístroja FOREO BEAR.

„Novinku FOREO BEAR testujem už pol roka a som z nej absolútne nadšená. Krásne precvičí moju pleť a minimalizuje tak známky starnutía. Je dôležité sa o seba starať a tento medvedík je investíciou do budúcna,“ nevie si vynachváliť Dominika Navara Cibulková, ktorá popri mamičkovských povinnostiach oceňuje fakt, že vďaka hi-tech beauty si dokáže vynahradiť čas v profesionálnom salóne vysoko-postavenou starostlivosťou u seba doma. 

VIDEO: Dominika Navara Cibulková vám vo svojom súkromí predstaví svoju fit & beauty rutinu s FOREO BEAR

 

 

Mikroprúd ako prírodná alternatíva botoxu

Pleťový tréner BEAR od švédskej beauty-tech značky FOREO je založený na mikroprúdovej technológii a T-Sonic pulzácii, vďaka ktorej dochádza k precvičeniu 69 svalov na tvári a krku s podporou tonizácie svalov. V jednoduchosti povedané, mikroprúd napodobňuje naše prirodzené bunky, čím umožňuje produkciu chemických látok prirodzených pre telo. Tkanivá sa tak „opravujú“ a dochádza k produkcii kolagénu. Nechirurgický lifting tváre vďaka mikroprúdu sľubuje mladšiu, vypnutejšiu a pevnejšiu pleť s vytvarovanými kontúrami. 

Španielska dermatologička kráľovskej rodiny Carmen Navarro si účinky malého inteligentného tonizujúceho pleťového prístroja FOREO BEAR nevie vynachváliť: „Napodobňuje to, čo naše telá robia na bunkovej úrovni, ale čo sa v priebehu rokov len spomaľuje. Poskytujeme tak pokožke ďalšiu pomoc. Je to ako cvičiť jogu alebo pilates.“

Najúčinnejšie a najbezpečnejšie mikroprúdové pleťové zariadenie na svete prirodzene tvaruje rysy tváre. BEAR obsahuje 5 úrovní mikroprúdu a Anti-Shock System, ktoré sa prispôsobujú potrebám vašej pleti, aby nedochádzalo k nepohodliu. „Definujeme ním rysy tváre, pracujeme na tvaroch, očných kontúrach, čele a výrazových líniách, ktoré sa objavujú medzi obočím,“ dodáva Carmen.

S FOREO BEAR si vytvoríte beauty salón u seba doma 

Malý pleťový tréner FOREO BEAR v sebe spája inovácie, ktoré boli doposiaľ pokladom kozmetických a salónov a wellnessov. Vďaka pokroku doby si však môžete rovnaké ošetrenie dopriať samy doma a pracovať tak na ceste ku krajšej pleti bez známok starnutia.

My v redakcii milujeme novinky vo svete beauty a rady ich testujeme. Švédsku značku FOREO poznáme už dlhší čas a preto sme boli zvedavé, čo v sebe skrýva nový roztomilý beauty spoločník.

„Počas lockdownu som pocítila, ako veľmi mi chýba profesionálna starostlivosť v kozmetickom salóne. O to viac ma potešilo, keď na trh prišla táto novinka a hneď som ju musela mať doma. Elektrické impulzy sú k pleti veľmi šetrné a mám pocit, že pleť nie je taká namáhaná, dostáva sa jej citlivý dotyk a starostlivosť,“ prezradila jedna z redaktoriek FEMINITY, Michaela (27).

„Rovnako ako je dôležitý pohyb pre telo, je dôležité precvičovanie svalov aj na tvári. Tvárovú jogu či gymnastiku praktizujem, odkedy som prekročila tridsiatku. Veľmi ma teší, že tak do svojej rutiny môžem zakomponovať aj tohto unikátneho spoločníka s inteligenciou, aká vo svete beauty nemá obdobu,“ opísala svoju skúsenosť naša kolegyňa Niky (31).

„Dlhé roky som sa starala len o pleť. Práve vďaka objaveniu FOREO BEAR som zistila, že rovnako dôležitý je krk a dekolt. Práve ten odhalí skutočný vek ženy. Dosiahnuť elasticitu pokožky tak môžem pomocou moderného chic prístroja, ktorý nesmie chýbať v kúpeľňovej poličke mojej večernej relaxačnej rutiny,“ porozprávala svoj postreh Monika (33).

Na začiatok odporúčame aplikovať sérum SERUM SERUM SERUM od FOREO. Vďaka jeho gélovej textúre je bezpečným vodítkom pri prenose mikroprúdu na pleť a krk. To, čo je dôležité, je dodržiavať 24 h odstup, preto si zvoľte, či budete používať tento neinvazívny prístroj vo vašej rannej rutine alebo počas tej večernej. 

  • 24h odstup a aplikácia maximálne raz za deň (ráno alebo večer)
  • 5x týždenne po dobu 60 dní a potom 2-3x  týždenne pre zachovanie výsledkov
  • ošetrenie je vhodné pre ženy od 18 rokov

„Výsledky možno očakávať už po prvom použití, ale vo všeobecnosti viditeľné výsledky spozorujete na sebe po dvoch mesiacoch konzistentného používania,“  vysvetľuje Chris Luckham, vedúci vzdelávania vo FOREO.

- Najčítanejšie -