Presunúť na hlavný obsah

Ultherapia ako technika budúcnosti. Uchovať mladosť vám dokáže bez cudzích látok

Lifestyle

V dobe, kedy je podstúpenie estetických zákrokov už takmer samozrejmosťou pre väčšinu žien, je dôležité dbať na to, aby bol výsledok prirodzený najmä našej tvári. Na začiatok sa tak odporúča siahnuť po menších, neinvazívnych technikách, ktoré taktiež dokážu hotové zázraky.

Ešte donedávna sa v spojitosti s anti-agingom spomínal najmä botox. Ten však najmä v posledných rokoch získal zlú povesť kvôli ženám, ktoré to s touto látkou viditeľne prehnali a behom niekoľkých minút neprirodzene omladli o niekoľko rokov. Samozrejme, nič také, ako prirodzené omladenie neexistuje - no faktom je, že mladistvejší vzhľad si môžete dopriať technikami, ktoré nezanechajú na vašej tvári žiadne výrazné zmeny. Čo je dôležité, mnoho ľudí dokonca ani nezbadá, že za sebou estetický zákrok máte. 

Prečítajte si: Probiotiká, retinol, či kyselina hyaluronová: Ktoré zložky by mala vaša kozmetika obsahovať počas jesene?

Nedajú na ňu dopustiť ani celebrity

Ultherapia zaznamenáva na Slovensku boom najmä v posledných mesiacoh. Niet sa čomu čudovať - tento zákrok totiž využíva presnú ultrazvukovú energiu na lifting a spevnenie kože prirodzene bez operácie či vpichu iných látok do vašej pokožky. Aplikovať sa nemusí len na pleť, ale aj na dekolt, na ktorom badať náznaky starnutia rovnako skoro, ako na tvári.

Počas ultrazvukového ošetrenia sa využíva špeciálny prístroj, ktorý pôsobí v hlbokých vrstvách kože bez toho, aby bol narušený povrch vašej pokožky. Následne sa začína proces obnovy tkaniva, kedy sa stimuluje produkcia nového kolagénu a vytvára prirodzený liftingový efekt. Ak vás trápi klesajúce obočie či nepevná pokožka pod bradou - práve ultherapia by mala byť vašou prvou voľbou. Výsledky neuvidíte však okamžite, nakoľko ide o prirodzený proces, a tak si za zmenou budete musieť niekoľko týždňov počkať. To je ale nezvratným dôkazom toho, že dopomáhate svojmu telu k tomu, aby omladlo v rámci svojich možností. Žiaden extrém vás tak s určitosťou nečaká.

Na ultherapiu nedá dlhé roky dopustiť ani herečka Jennifer Aniston. V rozhovore pre magazín InStyle prezradila, že táto procedúra je už dlhé roky súčasťou jej beauty rutiny. „O svoju pleť sa starám, jem zdravo, cvičím.. a využívam možnosti ultherapie,'' uviedla otvorene Jenn.

Neprehliadnite: Molekula z ruže, ktorá pomáha pri antiagingu. Francúzsky kvet dokáže zachovať mladosť oveľa viac než drahé krémy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe