Presunúť na hlavný obsah

Celé roky som bola jeho milenka: Dnes mi navrhol niečo viac, no nie to, čo by som si predstavovala

Sex a vzťahy

Aneta hrala rolu tej druhej už 5 rokov. Sebastiána pokladala za muža svojho života, hoci oficiálne patril inej žene, svojej manželke. Stále však dúfala, že sa s ňou rozvedie a zmení jej status milenky na manželku. Napokon jej navrhol niečo viac, no nie to, v čo dúfala.

Zamilovala som sa, preto som sa bez hanby stala jeho milenkou 

Aneta sa nám zverila so svojím príbehom, ktorý by sme si nechceli prežiť na vlastnej koži. Hoci ako podotkla, mnohé ženy ju za to odsúdia a povedia, že si za takéto vyvrcholenie príbehu môže sama. So Sebastiánom sa zoznámila, keď už bol ženatý. Jeho manželku oficiálne nikdy nevidela, len na fotografiách. Sebastián s ňou však podľa jej slov hneď od začiatku jednal na rovinu a povedal jej, že rozviesť sa nemieni nikdy: „Zamilovala som sa do neho, preto som sa napokon bez hanby stala aj jeho milenkou. No naivne som si myslela to, čo všetky ostatné, však raz sa s ňou rozvedie a vezme si za manželku mňa,“ priznáva hneď na úvod svojho príbehu. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola som jeho milenkou asi rok: Potom si ma našla jeho žena a prezradila tajomstvo toho, kto je vlastne jej muž

Roky utekali, verila som mu a čakaa ďalej 

Roky utekali a ona stála po jeho boku už 5 rokov. Ako tento čas plynul, stretávali sa pravidelne, dokonca v spoločnosti bola už jeho tolerovanou a oficiálnou bokovkou. Nebola na to rozhodne hrdá, ale držala sa nádeje: „Po čase som mu začala sama naznačovať, aby sme svoj vzťah zlegalizovali. Veď vždy vravel, že jeho manželstvo bolo manželstvom z rozumu. Tvrdil, že skutočne miluje len mňa, inak by so mnou nebol. Verila som mu a čakala ďalej,“ hovorí. 

Čítajte tiež: Zamilovala som sa konečne do skvelého muža: Nakoniec vysvitlo, že som bola milenkou jeho otca

Vzrušenie vystriedalo  sklamanie a zúrivosť 

Jedného dňa Sebastián Anete zavolal, vraj chce s ňou prebrať niečo naozaj vážne. Tak či sa môžu neplánovane stretnúť večer: „Bola som vzrušená, skutočne som si myslela, že mi ide oznámiť, že sa chce s manželkou rozviesť a vziať si mňa. No nádej pohasla v momente, ako to na mňa doslova bez okolkov vypálil. Vraj po rozhovore s manželkou obaja chcú, aby som im vynosila dieťa. Nikdy som sa nezamýšľala nad tým, prečo nemajú deti, myslela som, že s ňou nechce mať deti. Opak bol pravdou. Ona bola neplodná, ja som mu dieťa mohla dať, avšak mala som ho len vynosiť a ona by si moje dieťa napokon adoptovala. Nevedela som, či mám plakať od sklamania alebo zúriť, ako si dovolil mi navrhnúť niečo takéto,“ prezradila Aneta. Dlho mlčala, ale napokon sa zmohla len na to, že mu strelila facku a spýtala sa ho, ako si mohol myslieť, že by sa vzdala niekedy svojho vlastného dieťaťa a ešte ho len tak „dala“ jeho manželke, aby ho vychovala. 

Neprehliadnite: Nechcene som sa ocitla v úlohe bokovky. Nakoniec som však urobila vec, ktorú považujem za správnu

Nuž napokon sa Aneta svojho happy endu nedočkala presne tak ako väčšina žien v role milenky. No dokázala sa našťastie časom posunúť vpred, aj keď ju to stálo veľa úsilia: „Ľutovala som jedine tie premárnené roky. Čo som si vlastne myslela.... ?“