Presunúť na hlavný obsah

Zachránila som si vzťah tak, že som otehotnela bez jeho vedomia: Bol za tým tento dôvod

Sex a vzťahy

S rozhodnutiami je to tak, že niektoré ľutujete celý život, pre iné by ste bez mihnutia oka rozhodli znova. Zvlášť, keď ide o ľudí, na ktorých vám skutočne záleží a milujete ich. O tom vie svoje aj Simona.

Videla som, že ho strácam a vedela, že nemôžem bez neho žiť 

Naša známa Simona bola presvedčená, že pred piatimi rokmi svojho partnera Lukáša stráca nadobro. Dokonca sa dopočula o nejakej žene z práce, ktorá si na neho robila už dlho zálusk. Vtedy boli vo vzťahu už nejaký ten rok tiež, a zdalo sa, že ako niektorí chlapi zvyknú, aj ten jej sa začal nudiť: „Videla som, že ho strácam a vedela som, že bez neho nemôžem žiť. Verila som tomu, že má len krízu, a keby sme to ukončili, časom by aj tak ľutoval. Tak som urobila to jediné, čo mi prišlo najjednoduchšie,“ priznáva sa nám dnes o niečom, čo jej dnes už manžel vôbec netuší a modlí sa, aby sa to nikdy ani nedozvedel. 

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do ženatého a otehotnela som: Môže mať takýto príbeh happyend?

Neplakala som, nehysterčila ani nežobronila, ale s ľadovým pokojom súhlasila 

Možno iné by plakali, žobronili, presviedčali ho, aby to nerobil, udreli ho, nech sa spamätá a nezahadzuje vzťah, možno aj hysterčili, Simona nie: „Keďže som to cítila už dlhšie a nepomohlo nič, prijala som jedno rozhodnutie. Keď za mnou prišiel, aby sa so mnou rozišiel,  s ľadovým pokojom som súhlasila pod jednou podmienkou... Že spolu strávime ešte jeden večer, aby sme sa rozlúčili a zostali priateľmi. Spomenuli si na všetko pekné, čo kedy medzi nami bolo. Veď si to predsa obaja zaslúžime, ukončiť tento vzťah dôstojne...,“ pokračuje vo svojom príbehu naša známa. 

Nakoniec urobil, čo som potrebovala

Večera sa konala v dobrej nálade, k čomu prispel aj alkohol, spomienky, sexi oblečenie, či zdanlivý Simonin súhlas s rozchodom. Keď dovečerali, boli už obaja dosť opití a Lukáš nemohol šoférovať. Vrátili sa teda do Simoninho bytu, kde mal Lukáš stále svoje veci. Tam si zapli hudbu, začali tancovať, ďalej popíjali a nakoniec to bol sám Lukáš, ktorý sa chopil veci: „Urobil prsne to, čo som potrebovala. Potom bolo už všetko ľahké. Na druhý deň odišiel ako by sa nič nebolo stalo, pričom sme si popriali všetko dobré do ďalšieho života. Už mi len zostávalo počkať, či som ostala po tej noci tehotná a stalo sa. O dva mesiace som mu zaklopala na dvere jeho nového bytu. Samozrejme som sa netvárila tak šťastne ako som sa vo vnútri cítila. Hoci nechápal ako sa to stalo, veľa si nakoniec z tej noci nepamätal a prijal to. Vedela som, že má dušu dobráka a urobí, čo je správne. O tri mesiace som sa vydávala v kostole aj s viditeľným bruškom, hoci môj nastávajúci nemal až taký úsmev na tvári,“ priznáva Simona ďalej. 

Čítajte tiež: Otehotnela som s bratom môjho muža: Keď to zistil urobil vec, ktorú som ani vo sne nečakala

Lukáš ako otec skutočne prekvapil

No všetko sa zmenilo, keď mala Simona ťažký pôrod a Lukáš bol celý čas pri nej. Prvé mesiace s bábätkom, s ich synom, neboli práve prechádzka ružovou záhradou, no Lukáš ako otec skutočne prekvapil aj nad Simonine očakávania: „Vtedy sa niečo zmenilo. Začal byť ku mne opäť milý, prívetivý, láskavý, starostlivý ako za starých čias našich začiatkov a o malom ani nehovorím, bol z neho hotový.“

Nie som na svoje rozhodnutie hrdá, ale neľutujem 

Ubehlo ďalších 5 rokov, malý Lukáško je už skôlkar a Simona je opäť tehotná. Tentokrát to Lukáš s ňou prežíva oveľa súdržnejšie a na dcérku sa obaja veľmi tešia: „Nie som na svoje rozhodnutie vôbec hrdá, no pri pohľade na svoju rodinu neľutujem vôbec. Urobila by som to znova. Hoci sa bojím, že sa jedného dňa o tom dozvie, robím všetko pre to, aby som mu bola skvelou manželkou, priateľkou, matkou našich detí aj milenkou. A myslím, že je nakoniec pri mne a deťoch skutočne šťastný,“ dodáva na záver svojho príbehu. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

 

- Najčítanejšie -