Presunúť na hlavný obsah

Sex, ktorý majú muži najradšej: Ženy, ktoré im ho plnia, patria medzi najlepšie milenky a už nikdy nebude chcieť inú

Sex

Ak ste ho doteraz nepraktizovali, mali by ste to čím skôr zmeniť. Muži naň nedajú dopustiť a ženy, ktoré to vedia, patria medzi najlepšie milenky.

Veľa žien sa čuduje, že im nefungujú vzťahy, ale niekedy je to naozaj aj o sexe, alebo o jeho maličkostiach. Jedným z nich je aj tento typ sexu.

Čítajte tiež: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Dotyk, ktorým si ho naplno získate 

Ak ste doteraz sexovali vždy len večer, je to chyba. Muži milujú sex, naopak, ráno ihneď po prebudení. Najlepšie je, keď ho prebudíte rovno dotykmi, ktoré sa neodmietajú. 
Žena, ktorá vie, že ten najlepší sex pochádza práve z toho ranného, má vyhraté. Muži si nevedia tento sex vynachváliť a niektorí ho dokonca od svojich polovičiek vyžadujú. 
Skúste ho radšej prekvapiť a zobrať túto úlohu do vlastných rúk. 

Už nikdy nebude chcieť inú

Povýšiť tento zážitok môžete, ak mu doprajete rovno 69. Ženy, ktoré plnia mužom tieto tajné priania, dostanú spätnú väzbu, že ich vo vzťahu nosia na rukách. Málokedy sa im rozpadne vzťah, a to aj vtedy, keď to medzi nimi v nejakej oblasti škrípe. Vedia im to odpustiť a vzdať sa tohto pôžitku, naopak, nie. 

Neprehliadnite: TABU, o ktorom sa nehovorí: To, čo by sa iným mužom páčilo, ten môj označil za sexuálnu úchylku

Nesmiete to brať ako povinnosť, to nikam nevedie. Najideálnejšie je, keď to cítite rovnako a užívate si to minimálne tak dobre, ako váš muž. To, ako prežívate sex, je totiž pre neho najsilnejšie afrodiziakum. Znásobujete tým jeho vášeň, výkon a pôžitok. Po tomto už nikdy nebude chcieť inú a máte sa na čo tešiť, pretože väčšinou v mužovi prebudíte chuť experimentovať v posteli a posúvať váš sexuálny život na novú úroveň.