Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie dátumy na svadbu v roku 2023 podľa astrologičky: Tieto sú podľa nej výnimočné

Lifestyle

Ako hovorí astrologička, dátum svadby môže byť v skutočnosti základom celkového tónu a energie obklopujúcej manželstvo. Aj keď existuje veľa pekných dátumov na svadbu v roku 2023, tieto sú astrologicky skutočne významné.

Pre tých, ktorí plánujú zimnú svadbu

Pre tých, ktorí hľadajú zimnú alebo chladnejšiu svadbu, dni januára a marca môžu byť tie najšťastnejšie pre vás svadobný obrad a deň vôbec: „Rozsiahle spojenie a vážny záväzok v láske sa sľúbi 22. januára s dvojitým usporiadaním Jupitera a Juno a Venuše a Saturnu,“ prezrádza astrologička pre portál brides.com. Oslavu lásky môžete podľa nej naplánovať aj na 21. marca, kedy prebehne svieža komunikácia s planétou Merkúr. Tento deň sa bude niesť v tóne láskyplnej stability a stability s Venušou a Juno spojenými v Býkovi.

Mohlo by vás zaujímať: Podľa hviezd, majú ženy narodené v týchto mesiacoch oveľa väčšiu šancu nájsť si životného partnera

Pre tých, ktorí uprednostňujú svadbu na jar 

Jar nie je len skvelým obdobím na oslavy plné kvetov, ale prináša aj šťastné svadobné dátumy roka 2023: „11. apríla bude horúci deň, pretože expanzívny Jupiter sa zosúladí s osviežujúcim Slnkom a na budúcnosť orientované a elektrické iskry Uránu sa zosúladia so zameraním Juno smerom k odhodlanému spojeniu. Môže tam byť silná, komunikatívna a transformačná atmosféra,“ hovorí astrologička. Tiež hovorí aj o uzemnenom, prirodzenom a bezpečnom nove Mesiaca Býka, ktorý sa objaví 19. mája s množstvom aktivity a snov vďaka plynulému toku s Marsom a Neptúnom: „Jupiter a Merkúr môžu zlepšiť komunikáciu a Venuša sa objaví, aby skutočne priniesla milujúcu rodinnú atmosféru s krásnymi a úprimnými emóciami,“ dodáva. 

Čítajte tiež: Vydávame sa stále v sobotu, hľadáme pekné dátumy svadieb

Kto by nemiloval svadbu v júni? 

Ak existuje jeden mesiac, kedy nevesty aj astrológovia uprednostňujú, ba priam milujú svadby, je to jún: „Vo všestranných a komunikatívnych Blížencoch bude 17. júna Nový Mesiac a 21. júna vyzýva letný slnovrat ku kreatívnej a starostlivej sezóne Raka. V oboch dátumoch bude aktívny Mars a milujúca Venuša,“ objasňuje ďalej a na záver dodáva, že zatiaľ čo sa Mesiac 17. júna pripojí k Slnku na nový začiatok, Mesiac sa pripojí k Venuši a Marsu, aby 21. júna vniesol viac citov a emócií do dvojice Venuša a Mars. 

Neprehliadnite: 4 znamenia, ktoré budú najviac ovplyvnené novembrovým zatmením Mesiaca: Čo to pre ne znamená?

Dáte na hviezdy, keď príde reč na výber svadobného dátumu?

spolu hlasovalo 57 ľudí

Nie
38

 

- Najčítanejšie -