Presunúť na hlavný obsah

Nádherná dcéra Saši Orviskej má už teraz našpliapnuté na sľubnú kariéru: Jej umelecký talent vám vyrazí dych

Slovenské celebrity

Dcéra obľúbenej moderátorky Alexandry Orviskej - Viktória už dávno nie je malým dievčatkom. Vyrastá z nej krásna slečna, ktorá má neuveriteľný cit pre umenie a jej talent je nepopierateľný.

Neskutočný talent a zmysel pre detaily sú jej veľkou devízou stať sa mimoriadne úspešnou

Sympatická moderátorka Alexandra Orviská je dvojnásobnou mamou. Radosť jej doma robí synček Jonatan a dcérka Viktória. Viki však už dávno nie je malým dievčatkom. Študuje v Amerike, ktorá sa stala jej druhým domovom.

Chodí na prestížnu umeleckú školu LaGuardia High School of Music & Performing Arts, ktorú navštevovali aj celebrity Jennifer Aniston, Nicki Minaj, Timothée Chalamet, ale aj Al Pacino. K Amerike mali jej rodičia vždy veľmi blízko, takže je celkom prirodzené, že sa Viki rozhodla pre štúdium práve tu.

Neprehliadnite: Známy moderátor má doma tri princezné, ktoré sú takmer totožné: Podoba jeho staršej dcéry na manželku je dychberúca

Hoci je o štúdium na tejto škole veľký záujem, sympatická slečna už pri prijatí dokázala svoj veľký cit a zmysel pre umenie. Vždy mala dobrý prospech a určite zaujalo aj portfólium jej tvorby, ktoré je skutočne bohaté a pestré.

 

Dokazuje, že k tomu, aby bola v živote úspešnou, rozhodne nepotrebuje priezviská svojich známych rodičov. Po mamine zdedila krásu, odvahu, veľkú dávku energie, nespútanosť a po svojom otcovi - hudobníkovi Martinovi Valihorovi umelecké vlohy. Čo je azda tá najlepšia esencia pre mladého umelca. 

 

Na škole študuje kresbu, ktorá je jej srdcovkou, dizajn a sochárčinu. Jej diela sú už teraz absolútne dokonalými a vidieť, že talent jej rozhodne nechýba. My sme presvedčené o tom, že o nádhernej Viktórii budeme ešte veľmi veľa počuť!  

Čítajte tiež: Baby Shower párty: Dominika Navara Cibulková prezradila pohlavie druhého bábätka