Presunúť na hlavný obsah

Spoznali sa na pľaci a odvtedy tvoria ukážkové dvojice: Nielen Nela Pocisková a Tereza Bizíková našli otca svojich detí v práci

Slovenské celebrity

V slovenskom showbiznise nájdeme viacero dvojíc, ktoré okrem šťastného spoločného života spájajú okolnosti, za ktorých sa zoznámili.

Nela Pocisková a Filip Tůma

Osudy dvoch hercov a muzikálových spevákov sa preťali pri natáčaní seriálu Búrlivé víno. Podľa scenáru stvárňovali manželskú dvojicu, ktorej vzťah neskôr skrachoval kvôli teroru zo strany Andrého v podaní Filipa Tůmu smerom k Nelinej postave Nine. 

Život ale beží podľa vlastného scenára. Takže kým Nela a Filip pred kamerami bojovali, mimo nich sa spoznávali a postupne zisťovali, že k tomu druhému cítia viac, než len sympatie. Bol rok 2013, kedy sa verejnosť dozvedela, že seriáloví herci tvoria pár aj v skutočnom živote. 

Už je to teda desať rokov, čo sú Nela a Filip spolu. Za dekádu partnerského života priviedli na svet dve krásne deti, ktoré vychovávajú s tou najväčšou láskou. Popri ratolestiach však nezabúdajú na fakt, že Hektor a Lianka jedného dňa vyletia z rodinného hniezda a oni opäť ostanú dvaja. Preto na svojom vzťahu konštantne pracujú. Ako rodičia malých detí nepodceňujú dôležitosť trávenia času vo dvojici, pričom si tiež nezabúdajú pripomínať, ako sa ľúbia a ako si jeden druhého vážia.

"Ďakujem za každý deň, keď mám vďaka tebe dôvod sa usmiať, keď viem, že mám kam ísť a že ma tam čakáš ty a tvoja opora. Ďakujem, že si mi ukázal, že ten život nemusím brať až tak vážne a že mi neustále ukazuješ, ako sa z neho dá tešiť." - Nela Filipovi.

Marek Fašiang a Tereza Bizíková

"Ani sme sa nehľadali a predsa sme sa našli," hovorí o vzťahu s Marekom Fašiangom Tereza Bizíková, ktorá len potvrdzuje tvrdenie, že pravá láska vstupuje do našich životov vtedy, keď ju čakáme najmenej. 

Keď prišla na komparz do seriálu Oteckovia, ani vo sne by jej nenapadlo, že práve tam nájde muža svojho života v podobe Mareka Fašianga. "Prišla som na komparz a hľa, máme spolu dcérku," smeje sa dnes Tereza ako Marekova snúbenica a matka malej dcérky. 

Pľac teda spojil aj túto krásnu dvojicu, ktorej vzťah rýchlo napredoval. Tereza a Marek za prvý rok randenia navštívili viacero krajín. Spoločné cestovanie im vytvorilo ideálne podmienky na vzájomné spoznávanie sa bez mediálnej pozornosti. Aj s odstupom niekoľkých medzi nimi cítiť stále tú istú iskru a vášeň, ako v počiatkoch vzťahu. 

"Ona je pre mňa tá správna a ja urobím všetko preto, aby som bol aj ja ten správny pre ňu!" - Marek Fašiang po tom, ako Terezu požiadal o ruku.   

Diana Hágerová a Roman Juraško 

Práca zmenila život k lepšiemu aj dvom moderátorom, ktorí na seba narazili pod strechou známej televízie. Dianu Hágerovú a Romana Juraška na to isté miesto a v ten istý čas pred desaťročím priviedol spoločný projekt - Teleráno. Svoju lásku spočiatku tajili ako väčšina známych párov, na čo dnes spomínajú s úsmevom. 

Mohlo by vás zaujímať: Bibi Bardy, Tereza Bizíková, či Broňa Gregušová: Tieto krásky majú po boku mužov, do ktorých boli zamilované mnohé Slovenky

Majú za sebou jedenásťročnú partnerskú históriu, počas ktorej sa im narodili dve deti. Okrem rodičovského statusu a vzájomnej lásky ich spája vášeň pre rovnaké veci, pohľad na život i zmysel pre humor. Doma majú skrátka stále veselo. 

"Stále rovnako pojašení." Diana o vzťahu s Romanom po takmer desiatich spoločných rokoch. 

Róbert Jakab a Anna Jakab Rakovská

Seriál Kolonáda má pre Róberta Jakaba a Annu Jakab Rakovskú špeciálny význam, Práve vďaka spomínanému projektu sa totiž spojili ich životné cesty v jednu. Iskra prerástla do hlbokej lásky, ktorú sa v roku 2018 rozhodli spečatiť výmenou manželských sľubov. 

Robo a Anna majú krásny vzťah založený nielen na úprimnej láske, ale na priateľstve a humore. Obaja sú skvelí zabávači, humor je jednou z hlavných esencií ich šťastného manželstva. Slovenský showbiznis má málo tak zohratých dvojíc, ako sú Jakabovci. Aktuálne spolu vychovávajú dve malé deti - dcérku a synčeka. 

Neprehliadnite: Pred desaťročím si povedali, že to spolu skúsia: Dnes je VeronikaS so svojím partnerom v šťastnom manželstve