Presunúť na hlavný obsah

Augustový nov sa práve deje: Aký vplyv to má na vaše znamenie zverokruhu?

Zábava

Koncom leta sa mesiacom august preženú viaceré energetické zmeny. Augustový nov vnesie do našich životov udalosti a javy, na ktoré by ste mali byť pripravení. Čo presne to znamená pre jednotlivé znamenia zverokruhu?

Nové mesiace sú o nových začiatkoch, a okrem nich sa augustový nov, zatmenie Mesiaca, bude niesť aj v duchu chvíľ liečenia sa zo starých rán: „Či už vo forme súčasných vzťahov alebo návratu minulosti, staré lekcie sa pravdepodobne znovu objavia,“ hovorí hneď na úvod astrologička oslovená portálom bustle.com. Odborníčka má na mysli nielen naše romantické vzťahy, ale aj pracovné či rodinné. 

Ak je vaše znamenie Baran

V auguste sa Barani budú celkovo cítiť viac emocionálne. Nemusíte sa však báť svojich emócií, tieto pocity sa vás nebudú držať dlho. V skutočnosti by ste ich podľa odborníčky mali nasmerovať do svojej práce alebo kreatívnych aktivít, aby boli zúročené. Podľa hviezd je augustový nov pre vás ideálnym časom prijať nezávislý smer a venovať sa svojim vášňam. 

Ak je vaše znamenie Býk 

Býci sa môžu pri augustovom nove cítiť trocha neisto. Keďže sú zemské znamenie, cenia si stabilitu. No práve v tomto období dôjde u nich k určitým posunom v rámci dynamiky v rodine či priateľstvách. Budete si napríklad klásť otázku: „Sú moje hodnoty v rozpore s hodnotami mojej rodiny alebo priateľov?“  Musíte byť trpezlivý a čestný a priznať sám sebe aj ostatným, ako to vlastne cítite. 

Mohlo by vás zaujímať: Horoskop na nový týždeň 21.8.-27.8.: Panny čakajú nové začiatky, Strelci konečne spomalia

Ak je vaše znamenie Blíženec 

„V tomto čase by ste sa mohli stretnúť s dávno stratenými priateľmi,“ hovorí astrologička. Ľudia od vás budú v tomto období čerpať energiu, vaše slová budú vypočuté. Odborníčka tiež navrhuje, ak cítite počas záveru tohto mesiaca potrebu vytvoriť niečo krásne, či už len pre seba alebo čo sa týka práce, neváhajte a urobte to. 

Ak je vaše znamenie Rak  

Rakom vládne v augustovom nove druhý dom peňazí a hodnôt. Urobili ste rozhodnutie a nastal čas bilancovať, prípadne si vytvoriť plán, kedy si nebudete musieť vyberať medzi dvomi sférami, a to láskou a peniazmi. Zamyslite sa nad obetou, ktorú prinesiete, či si vyberiete jedno alebo druhé. 

Ak je vaše znamenie Lev

Levy by sa mali pripraviť v auguste na príval vlastnej energie. Využite vo svoj prospech nadobudnuté vedomosti, informácie, preneste ich správne do všetkých vzťahov. Nebojte sa zatlačiť na pílu, aby ste sa dostali tam, kde potrebujete. 

Ak je vaše znamenie Panna 

Podľa astrologičky by mali Panny venovať počas augustového novu zvýšenú pozornosť svojmu podvedomiu a odpovedať si na otázky: „Ktoré hodnoty zastávam? Ktorým presvedčeniam verím?“ Do popredia sa ľahko môžu dostať aj staré smútky treba si v sebe upratať, aby ste sa zbavili prehnanej záťaže.

Ak je vaše znamenie Váhy 

Hoci nenávidíte vytváranie konfliktov, je čas prehodnotiť dynamiku vašich priateľstiev, milé Váhy. Nový mesiac totiž dostane do popredia vaše siete a kruhy priateľov. To znamená, že mienkotvorca, ktorý sa vo vás skrýva, už nebude chcieť viac ignorovať červené vlajky vo vašich vzťahoch. Musíte si položiť otázku: „Čo ostalo nedoriešené?“ Následne to treba vyriešiť, aby ste sa uzdravili. Vyžaduje to odvahu a iniciatívu. 

Čítajte tiež: Vyriešite nefungujúce veci a sústreďte sa viac na rodinu: Tieto znamenia prežívajú potrebu emocionálnej bezpečnosti

Ak je vaše znamenie Škorpión 

Škorpióni môžu byť počas tohto nového mesiaca oveľa menej spokojní so svojou situáciou.  Augustový nov bude pre vás časom premýšľania o vašej kariére: „Vaše dlhodobé ciele by sa mohli zmeniť, pretože nov vo vás vyvolal aj otázky typu, na čo to všetko je?“ Prehodnocujte, práve to vás môže priviesť na novú cestu.  

Ak je vaše znamenie Strelec 

Strelci sú prirodzene silní vodcovia, ale ak ste ešte nemali možnosť dostať sa k moci ako priekopník, teraz možno máte príležitosť: „Tento nový mesiac zdôrazňuje váš prirodzený dom vodcovstva, vedomostí a zapojenia,“ prezrádza astrologička. Mali by ste sa zamyslieť nad tým, čo chcete vybudovať, či sa chcete dostať do vedenia. Teraz by ste mali vyťažiť maximum.

Ak je vaše znamenie Kozorožec 

„Všetka energia ôsmeho domu s novým mesiacom Leva by mohla spustiť hlbšiu úroveň znovuzrodenia,“ opisuje astrologička, podľa ktorej ste už prešli v poslednom období rôznymi transformáciami. Teraz je pre vás ten správny čas, aby ste prehodnotili všetky investície. No bolo by dobré zamyslieť sa aj nad otázkou: „Som skutočne šťastný?“ 

Neprehliadnite: 3 znamenia zverokruhu, ktoré čaká tieto dni najlepší horoskop: Astrológovia im predpovedajú sľubnú budúcnosť

Ak je vaše znamenie Vodnár 

Vodnári by si mali dávať pozor na potenciálnych nových partnerov, ako aj investovať nejaký kvalitný čas do tých, ktorých už majú. „Vo vašom dome partnerstiev tento nový mesiac zvýrazní vašich obchodných partnerov a romantický život. Je najvyšší čas prehodnotiť finančné záležitosti a zabezpečiť, aby ste vy a váš partner boli na rovnakej vlne,“ objasňuje astrologička a dodáva, že ak to urobíte, vaše putá a väzby sa len posilnia. 

Ak je vaše znamenie Ryby 

Počas augustového novu sa budú Ryby cítiť možno inšpirovane. Budú chcieť začleniť do svojej rutiny nejaké nové návyky. Ide predovšetkým o investíciu do ich zdravia. Astrologička odporúča nestrácať vieru a odvahu. Teraz je ten čas, aby ste sa ponorili hlbšie do seba a dostali zo seba maximum.