Presunúť na hlavný obsah

Kráľ Karol III. a Meghan Markle sú vraj v kontakte prostredníctvom správ: Aký je ich obsah?

Zahraničné celebrity

Najnovšie zvesti hovoria o tom, že kráľ Karol III. je v kontakte so svojou druhou nevestou, Meghan Markle, a to prostredníctvom textových správ. Aký je ich obsah?

Otvorená komunikácia medzi nimi existuje 

V médiách skôr počúvame o tom, ako si princ Harry a jeho manželka Meghan Markle nevedia nájsť cestu späť ku kráľovskej rodine. Hoci si žijú už svoj vysnívaný život v Kalifornii v Amerike, majú dve deti, ktoré sú vnúčatami kráľa Karola III. Či už je toto dôvod, prečo sa snažia byť jeden s druhým v kontakte, alebo je ich viac, nevieme, ale jedno predsa len... Najnovšie zvesti hovoria o tom, že kráľ Karol III. má byť v kontakte so svojou nevestou Meghan Markle. Kráľovský autor pre magazín Marie Claire prezradil, že si majú písať aspoň textové správy. Takže medzi nimi nejaká tá komunikácia otvorená je. 

Mohlo by vás zaujímať: TV Markíza a Voyo prinesú čerstvé rozhovory s princom Harrym: Prekvapivé odhalenia zo zákulisia britskej kráľovskej rodiny

Posiela vraj fotografie detí, aby ich starý otec videl 

Charles je známy tým, že nenosí mobilný telefón. No zdá sa, že poveril niekoho zo svojho tímu, kto sa mu oň stará. To platí aj v prípade komunikácie s jeho nevestou Meghan. Tieto textové správy, ktoré si Meghan vymieňa s človekom z jeho tímu sa väčšinou týkajú jeho vnúčat Archieho a Lilibet. Meghan vraj často posiela fotky detí, aby ich starý otec videl. 

Táto komunikácia naznačuje ochotu aspoň z jednej strany 

Táto komunikácia podľa kráľovského autora naznačuje a prezrádza minimálne ochotu z jednej strany. Konkrétne zo strany Meghan, ktorá chce, aby jej deti mali nejaký kontakt, puto a vedeli o svojom starom otcovi žijúcom v inej krajine, za oceánom. Platí to aj opačne. 

Princovi Harrymu sa to nepáči, ale akceptuje to 

Kráľovský autor tiež poznamenáva, že hoci sa princovi Harrymu až tak tento druh komunikácie nepáči, akceptuje ho. Hlavne kvôli tomu, že jeho otec je tým, kým je, kráľom. No radšej by ho mal vo svojom živote aspoň takto než by ho nemal vôbec. 

Čítajte tiež: Princ Charles má vraj prezývku pre svoju nevestu Meghan Markle: Takúto by ste nečakali!

Priateľský rozhovor a špeciálny pozdrav k narodeninám 

O tom, že aký taký kontakt spolu udržiavajú, svedčí aj fakt, že princ Harry a Meghan mali kráľovi zablahoželať k jeho 75. narodeninám. Charles mal vraj s nimi mať pri tejto príležitosti aj veľmi srdečný a priateľský rozhovor napriek nabitému programu. Dokonca vraj mal kráľ dostať aj špeciálny pozdrav od svojich dvoch ďalších vnúčat, Archieho a Lilibet, ktorí mu zaželali všetko najlepšie k jeho narodeninám. 

Neprehliadnite: Meghan Markle už rok nie je súčasťou kráľovskej rodiny. Napriek tomu zarába milióny