Presunúť na hlavný obsah

Čím staršia, tým viac sexi: Slovenskej instagramovej kráľovnej, Lucii Javorčekovej, followerov pribúda každým dňom

Slovenské celebrity

Slovenská influencerka žijúca už roky v zahraničí, Lucia Javorčeková, nemá žiadne zábrany odhodiť šaty a ukázať svoju sexi vypracovanú postavu. Čím je staršia, tým viac na sebe pracuje. S každou jej sexi fotografiou jej pribudne ďalší sledovateľ. Právom je slovenskou kráľovnou Instagramu.

Fanúšikovia sú jej skutočne verní 

Slovenská modelka a influencerka Lucia Javorčeková vie, ako upriamiť na seba pozornosť. Rokmi si vybudovala skvelú fanúšikovskú základňu, ktorí sú jej verní dodnes. Svedčí o tom aj fakt, že asi pred rokom médiá informovali o tom, že prišla o celý svoj účet na sociálnej sieti. Nielenže už získala na novom účte svojich stálych fanúšikov späť rýchlosťou blesku, ale svoju fanúšikovskú základňu rozšírila až na neuveriteľné 4 milióny sledovateľov. Právom je nazývaná aj ako slovenská kráľovná Instagramu. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsledovanejšia sexi Slovenka prišla o 2 milióny fanúšikov: Nahota však nebola dôvod, ale možno konkrétna osoba

Nebojí sa odhodiť zábrany, keď príde reč na nahotu 

Lucia je žena, modelka, ktorá sa nebojí odhodiť zábrany, keď príde reč na nahotu. Vie, že sa nemá za čo hanbiť, pretože na svojej postave pracuje každý jeden deň. Má 33 rokov a je v najlepšej forme svojho života. Často teda zverejňuje sexi fotografie z pláže z Mexika, kde momentálne žije a pracuje. Faktom je, že jej sporo odeté fotografie dávajú len pramálo priestoru fantázii. Kombinácia jej vypracovaného tela a idylickosť prostredia, v ktorom žije, jej zaisťujú, že čo záber, to milióny laikov.

Čítajte tiež: Kráľovné sociálnych sietí. Najsledovanejšiu slovenskú modelku z prvej pozície ešte nikto nezosadil

Neexistujú slová, ktoré by opísali jej krásu 

Pochvalné a obdivné komentáre k jej fotografiám hovoria sami za seba. V jednom z nich sa píše: „Neexistujú slová, ktoré by opísali tvoju krásu ... Si zo dňa na deň krajšia.“ Presne v takomto duchu sa nesú aj ďalšie komentáre, ktoré nepochybne vyčaria Lucii úsmev na tvári. No nanešťastie, kto by chcel krásnu Luciu zbaliť, má smolu. Pretože je dnes znova vydatá, a to za Kristiána Grejtáka, s ktorým má na svojom profile aj mnoho spoločných fotografií. 

Neprehliadnite: Tieto Slovenky patria medzi najsledovanejšie: Každá z nich je iná, no predsa len majú niečo spoločné

Lucia je inšpiratívna žena, ktorá má toho za sebou skutočne veľa a nepochybne ešte veľa pred sebou. Držíme jej palce. 

Patríte tiež k fanúšikom krásnej a sexi Lucie Javorčekovej?

spolu hlasovalo 265 ľudí

Áno
56
Nie
209