Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu budú čeliť agresívnym zmenám počas februárového novu mesiaca: Ktoré to sú?

Lifestyle

Februárový nov je skutočne náročný, keď príde reč na tieto tri konkrétne znamenia zverokruhu. Spája sa so šokom, rôznymi transformáciami, vzburou či trápením. No ak sa to týka práve vás, nezúfajte, pretože to všetko je len nepohodlná cesta, ktorú musíte opustiť, aby ste dosiahli niečo lepšie.

Ako informuje astrológ pre portál bustle.com, približne každých 29 dní vyvoláva Mesiac chvíle plánovania, odpočinku a sebareflexie. Svojím spôsobom ovplyvní februárový nov mesiaca vo Vodnárovi všetky znamenia zverokruhu, no tri konkrétne pocítia skutočné veľké nepohodlie, keď konečne opustia svoje staré presvedčenia, spojenia a dokonca aj časti seba samých. O ktorých je reč? 

Mohlo by vás zaujímať: Magické číslo v roku 2024: Rok naplnenia karmického osudu, ktorý má každý z nás iný, čo nás teda čaká?

Býk (20. apríla – 20. mája)

Pre Býka môže byť zmena vyvolaná februárovým novom priam ohromujúca. No verte, že existuje dôvod, prečo ste práve teraz tlačení do nových skúseností. Nový mesiac Vodnára môže narúšať vašu kariéru, a to tým, že vám do cesty hádže nové úlohy alebo neočakávané udalosti, čo vás núti premýšľať v širšom meradle, ako sa hovorí: „Ak ste premýšľali o kariérnom kurze, workshope alebo príležitosti na vytváranie sietí, chopte sa toho teraz. Je čas zaoberať sa tým, čo je potrebné, aby bol váš profesionálny život naplnený, aj keď si to vyžaduje presmerovanie,“ objasňuje astrológ. 

Čítajte tiež: Najšťastnejší mesiac v roku 2024 podľa znamení: Ryby dosiahnu všetko bez námahy, jedno znamenie čaká zmena budúcnosti

Lev (23. júl – 22. august)

Lev chce byť za každých okolností stredobod vesmíru. Ibaže tentokrát sa musí pripraviť na to, že jeho ego dostane obrovský zásah počas februárového novu mesiaca vo Vodnárovi. Pozornosť bude zameraná na iných ľudí okolo vás: „Lev môže mať pocit, že niekto iný si prisvojil jeho schopnosť udržať si kontrolu a teraz je hráčom v hre niekoho iného... Neberte si to však osobne. Ste stále dôležitý. Pozorovaním silných stránok a úspechov druhých budete tlačení k stelesneniu osoby, ktorou sa chcete stať,“ hovorí ďalej. 

Neprehliadnite: Aký bude rok 2024? Tieto štyri znamenia zverokruhu čakajú najväčšie zmeny v živote už o pár mesiacov

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

A keďže hovoríme o februárovom nove mesiaca vo Vodnárovi, pre neho samotného to bude skutočne výzva. Vodnár sa musí pripraviť na skutočné turbulencie a zmeny, ktoré nemôžu nastať bez toho, aby opustil určité časti seba samého. Musíte sa zbaviť niektorých svojich starých návykov a presvedčení: „Vzhľadom na to, že Urán vytvára nestabilitu na základnej úrovni, Vodnári sú povolaní znovu sa objaviť zvnútra. Môže sa to zdať ako kríza identity alebo ako keby Vodnári stratili zmysel života. Tieto straty sa môžu zdať ako porážka, ale buďte si istý, že vytvárajú priestor pre niečo väčšie ako ste vy,“ dodáva na záver astrológ. 

Ste jedným z troch znamení zverokruhu, ktoré zasiahne februárový nov mesiaca vo Vodnárovi najviac?

spolu hlasovalo 76 ľudí

Áno
59
Nie
17