Presunúť na hlavný obsah

Malý veľký talent: 12-ročná Melissa Feduzi má na konte niekoľko titulov majsterky sveta a žne obrovské úspechy

Slovenské celebrity

Hoci má len 12 už teraz je vo svete jej meno známe. Talentovaná Melissa Feduzi sa odmalička venuje svojej vášni a je jasným dôkazom toho, že ak niečo robíte s láskou a odhodlaním, musíte uspieť.

Za úspechmi nehľadajte rodičov, ale odhodlanie tohto nádherného dievčatka

Exotické talianske meno má po ocinovi, ktorý sa kedysi venoval futbalu, no a talent zrejme zdedila po mamine, ktorá sa venovala gymnastike. Nám je jasné, že o tomto dievčatku budeme ešte veľa počuť. Melissa Feduzi zahviezdila v show Česko Slovensko má talent, kde na scéne predviedla zostavu plnú náročných gymnastických kúskov a sált. Vtedy sa dostala do povedomia Slovákov. No a vo svete o nej tiež veľa počuť. 

V troch rokoch začínala s tanečnou, potom prešla na modernú gymnastiku, kde však vydržala len rok. Keďže v nej nielen mama, ale aj okolie videlo veľký potenciál, začali sa jej venovať individuálne. Že to bol správny krok niet pochýb. V naozaj krátkom čase sa stala vicemajsterkou Európy, potom sveta a to v tom čase sfúkla len siedmu sviečku na narodeninovej torte.  

Odvtedy má na konte niekoľko úspechov ako majsterka sveta, na čo je sama malá fitnesska naozaj pyšná. Predsa len, pochváliť sa toľkými titulmi a medailami v 12 - tich, môže málokto.

 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu 

 

Za jej úspechmi nehľadajte rodičov, ale odhodlanie tohto nádherného dievčatka. Naozaj na sebe tvrdo pracuje, študuje na tanečnom konzervatóriu a popri tom dvojfázovo trénuje. Skúsila si divadelné dosky v muzikáli Jozef a jeho zázračný farebný plášť a dostala ponuku do Slovenského národného divadla. 

Prečítajte si: Materstvo jej pridalo na sexappeale: Dcéra Ivany Christovej vyzerá neskutočne, postava, akú má, je snom mnohých žien 

Skrátka našla sa v tom, čo ju baví a jej cieľom je neustále sa posúvať vpred a napredovať. Na to, že má dvanásť má jasno v tom, čomu sa chce venovať a nasleduje svoje sny.