Presunúť na hlavný obsah

Mal to byť len môj tanečný partner: Z nevinnej zábavy to prerástlo do posadnutosti

Sex a vzťahy

Michaela sa chcela naučiť tancovať všetky tie ohnivé latino tance, ktoré tak obdivovala pri sledovaní tanečných prenosov. Jej partner však nemal záujem. Našla si iného, chcela to brať profesionálne, ale z nevinnej zábavy, sa časom vykľula nielen posadnutosť tancom, ale aj svojím tanečným partnerom.

Len som sa naplno sústredila na to, čo chcem 

Naša známa, Michaela, si vždy chcela splniť svoj sen o tanci. Chcela sa naučiť tancovať z jej pohľadu zmyselné a neskutočne ohnivé latino tance, ktoré s takým zaujatím sledovala počas tanečných prenosov v televízii. Chcela si tento svoj sen splniť aj s pomocou svojho dlhoročného partnera, Petra. Ten však na takéto srandy, ako to nazval, nebol. Keď videla, že ho nezlomí, rozhodla sa prihlásiť do tanečnej školy, štúdia v jej meste. Keď prišla na prvú hodinu, bola plná očakávaní, nemohla sa dočkať až začne: „Hneď na prvej hodine mi náš inštruktor pridelil tanečného partnera, a bol ním on sám, keďže okrem mňa sa prihlásili všetko páry. Pripadala som si trocha hlúpo, ale môj tanečný partner, Ivo, ma ubezpečil, že sa to stáva celkom bežne. Nie všetci chlapi sú na latino tance, príde im to vraj zženštilé. No akoby mi reprodukoval Petrove slová. Len som sa usmiala a naplno sústredila na to, čo chcem,“ hovorí na úvod svojho príbehu Michaela, ktorá ešte v tej dobe netušila, že tanec nebude to jediné, čo bude chcieť. 

Mohlo by vás zaujímať: Z nevinnej zábavky, ktorou sme si chceli okoreniť milostný život sa vykľula závislosť: Po tomto som si povedala dosť!

Ostali sme dlhšie a vtedy to skutočne začalo 

Michaela trávila s Ivom tri večery v týždni. Petrovi to vôbec neprekážalo, bol podľa jej slov celkom rád, že si v tom čase môže vyjsť so svojimi kamarátmi: „Hlavne bol rád, že ho už s tancom neotravujem. Na každý tréning som sa neuveriteľne tešila. Ivo bol skutočný profesionál, ktorý mal za sebou aj veľa profesionálnych súťaží a musím povedať, že bol aj neskutočne príťažlivý a sexi chlap so zvodným pohľadom aj úsmevom. V jednej chvíli, uprostred tréningu, som sa pristihla pritom, že idem na ňom oči nechať. Rýchlo som sa však spamätala, hoci on mi tie dlhé pohľady opätoval. Raz po spoločnom tréningu, keď sme sa všetci chystali odísť, ma zavolal bokom a povedal mi, že som rodený talent a že mám ten tanec v krvi. Vraj či by som nemala záujem trénovať aj mimo hodín. Jeho pochvala ma skutočne hriala pri srdci  a neváhala som ani minútu a súhlasila. Ostali sme dlhšie rovno v ten večer a vtedy to všetko skutočne začalo,“ pokračuje Michaela, ktorá už po prvom tréningu len ich dvoch vedela, že to nie je dobrý nápad. 

Čítajte tiež: Takto sa mi podarilo zvíťaziť nad posadnutosťou mojím ex: Až keď som pochopila toto, mohla som začať nový život

Po tom bozku som sa prebudila do reality

Dlhé večery, nezáujem jej skutočného priateľa Petra o to, čo robí. K tomu prirátajte tanec, hudbu, prítmie, prílišnú blízkosť, intimitu, príťažlivosť, dotyky, pohľady, a máte na svete príležitosť na neveru ako vyšitú: „Vedela som, že nás to k sebe ťahá. Už dávno to nebolo len o tanci a spoločnom záujme. Boli v tom aj osobné rozhovory po tréningu, city, vášeň, vnútorné chvenie zakaždým, keď sa ma dotkol. Červenanie, keď sa na mňa usmial. Potom to prišlo. Na konci jedného pomalého a skutočne intímneho tanca  ma pobozkal. Ten bozk som mu opätovala. No hneď po ňom som sa prebudila. Uvedomila som si, ž toto už dávno nie je nevinná zábava, ako samu seba snažím presvedčiť vždy, keď sa na naše spoločné tréningy pripravujem,“ opisuje Michaela, ktorá po tomto vybehla z Ivovho štúdia a ešte v ten  večer sa porozprávala s Petrom. Nechcela sa cítiť ako zradkyňa a vyložila karty na stôl skôr než by sa to celé skomplikovalo. 

Neprehliadnite: Nikdy som nechcela manžela podviesť: Tento typ muža však vždy dosiahne, čo chce a ja som mu nevedela povedať NIE

Vyložila som karty na stôl, no jednu pravdu skrývam v sebe stále 

Michaela čakala tú najhoršiu reakciu a obvinenie z nevery. Peter ju však prekvapil a úprimne povedal, že sa s ňou už dlhšie chce porozprávať. Vraj počas tých večerov, ktoré trávili oddelene, si uvedomil, že ju dlhšie zanedbáva. No zanedbával ju aj predtým než začala s tancom. Vraj to chce napraviť a tráviť s ňou oveľa viac času, pretože skĺzli do akéhosi stereotypu: „Dokonca mi povedal, že bude so mnou chodiť tancovať, avšak samozrejme k Ivovi sa nikdy nevrátim. Súhlasila som, lebo som nechcela zahodiť roky, ktoré máme za sebou. No poviem vám jednu pravdu. Tú vášeň, ktorú som cítila pri tanci s Ivom ako s mužom, som s Petrom jednoducho nedokázala prežiť ani v obyčajnom živote. Niečo nebolo opäť v poriadku...“ dodáva na záver svojho príbehu Michaela, ktorá sa dnes cíti zmätenejšie než kedykoľvek predtým.