Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie svadby v šoubiznise

Feminity

Jednou z najkrajších udalostí v živote človeka je svadba. Tento výnimočný deň, kedy si partneri sľubujú vzájomne vernosť a nekonečnú lásku, zažili tohto roku aj niektorí slávni ľudia. Prečítajte si, kto podľahol kúzlu snehobielych čipkovaných šiat a elegantnému smokingu. Ako to u nich vyzeralo počas tohto veľkého dňa?

Calista Flockhart & Harrison Ford

Známy hollywoodsky pár Harrison Ford a Calista Flockhart nespečatili svoj dlhoročný vzťah pred Bohom, ale v sídle guvernéra Nového Mexika Billa Richardsona. Ak si myslíte, že pár mal značkové a mimoriadne drahé svadobné oblečenie, mýlite sa. Herec dlhoročnej partnerke povedal svoje „áno“ v džínsach. Calista mu zas kladne odpovedala v športových letných šatách.

Megan Fox & Brian Austin Green
Smutná správa pre obdivovateľov najkrajšej ženy roku 2010 Megan Fox. Kráska je pod čepcom a jej šťastným vyvoleným sa stal herec Brian Austin Green. Briana neodradila ani strata snubného prsteňa v piesku na pláži, kde herečku prvýkrát požiadal o ruku. Pri jeho druhom pokuse si Megan prsteň už viac strážila a toto leto k nemu na Hawaii pribudla i obrúčka.

Penelope Cruz & Javier Bardem
Dlhoročný priateľ John Galliano navrhol pre Penelope Cruz svadobné šaty. Tie si na Bahamách herečka bez váhania obliekla a v okruhu svojej najbližšej rodiny dala prvý manželský bozk Javierovi Bardemovi. Veď kto by na jej mieste pochyboval? Okolo krku šarmantnému talianovi s ešte charizmatickejším menom by sa „hodila“ nejedná z nás. S hercom si zahrala i v spoločnej romantickej dráme Vicky Cristina Barcelona. 

Miranda Kerr & Orlando Bloom
Ak ste chceli manželom Mirande Kerr a Orlandovi Bloomovi poslať pozdrav ku výročiu svadby, sklameme vás. Doteraz sa totižto presne nevie, ktorý deň a na ktorom mieste podpísali spoločný záväzok. Všetko sa zomlelo tak rýchlo... Necelý mesiac od zásnub sa modelka za herca vydala, svadobnú noc strávili na Karibskom ostrove a krátko za tým Mirande začalo rásť bruško. Tešíme sa spolu s budúcimi rodičmi na malé „Bloomíča“.

Alicia Keys & Swizz Beatz
Speváčka Alicia Keys je moderná žena. Za svojho producenta Swizz Beatza sa vydala až ako tehotná v siedmom mesiaci. V súčasnosti sa už manželia spoločne tešia so svojho zdravého synčeka. Pred oltárom Alicia  žiarila aj kvôli kontrastu jej čokoládovej pleti a bielych svadobných šiat od Very Wang. 

Katy Perry & Russell Brand
Japonsko či L.A. ? O týchto miestach sa povrávalo, že tam spečatia svoju lásku speváčka Kate Perry a herec Russell Brand. Nakoniec rozprávkovo krásnu svadobnú ceremóniu s dvadsaťjeden koňmi, slonmi a ťavami uskutočnili v severnej Indii. Šesť dní a šesť nocí trvala hostina, po ktorej pár na svojich Twitter kontách oznámil svoj zadaný stav.

Ayda Field & Robbie Williams
V štáte Kalifornia sa tohto leta konalo viacero svadieb. Jedna z nich bola dosť netradičná. Robbie Williams a herečka Ayda Field zaručene prekvapili svojich šesťdesiat hostí - predtým, ako na miesto dorazili, ani netušili, že prídu na svadobnú hostinu. Na pozvánke totižto stálo, že sú pozvaní na Robbieho party s motívom Jamesa Bonda. V ten večer sa podávalo typické anglické jedlo, smažené vajíčka s fazuľou. Asi viac nadšení ako hostia bolo z jedla jeho osem psov, ktoré na svadbe pobehovali jedna radosť. Aspoň nevesta bola tradičná. A to v svadobných šatách z dielne Monique Lhuillier.

Rovnako v Kalifornii spečatili svoju lásku herečka Anna Paquin a Stephen Moyer, speváčka Hilary Duff a Mike Comrie či Odette Yustman a David Annable. A my so svojimi partnermi? Dokedy ešte budeme otáľať so svadbou?

- Najčítanejšie -