Presunúť na hlavný obsah

7 vecí, ktoré z vás robia úspešné a šťastné ženy: Bod 5 o vás veľa vypovedá aj keď nič nepoviete

Zábava

Zamyslite sa nad myšlienkami, vďaka ktorým ste sa stali úspešnou ženou, akou ste dnes. Čo všetko stojí za týmto úspechom?

Ženy sú aj napriek pôvabnému a zraniteľnému vzhľadu veľmi silné stvorenia, ktoré dokážu zvládať viac než hocikto iný. Tie z vás, ktoré dennodenne zvládajú všetko s úsmevom, patria k šťastným a úspešným ženám. Viete, ktoré body z vás robia takého silného človeka?

Mohlo by vás zaujímať: Jedna vec, ktorá sa zmení po tridsiatke: To, čo ženy najskôr postrádajú, potom vedia využiť vo svoj prospech

1. Schopnosť prispôsobiť sa

Prijímate situácie, ktoré nastanú a prispôsobujete sa im. Už dávno ste vyrástli z tvrdohlavých hádok, či povrchného správania. Viete, že nie všetko je v živote podľa vašich predstáv a naučili ste sa to prijať. Práve preto sa dokážete vysporiadať s rôznymi životnými situáciami.

2. Nohami na zemi

Nemáte nerealistické očakávania od seba ani od druhých. Poznáte svoje kvality a na svojich nedostatkoch postupne pracujete. Netrápite sa však nezmyselnými diétami a na prvom rande neočakávate, že váš muž bude dokonalý.

3. Neriešite hlúposti

Nezapodievate sa hlúpymi rečami, čo si o vás myslia druhí. Zároveň nepatríte k ženám, ktoré majú za potrebu ohovárať iných. Veríte, že každý si je strojcom vlastného šťastia a preto sa nestaráte do života iných.

4. Sila osobnosti

Nesnažíte sa za každú cenu upútať pozornosť. Viete, že patríte k inteligentným ženám, ktoré vedia zaujať muža aj inak, ako len prvoplánovým výstrihom či koketným správaním. Vaša osobnosť je dostatočne silná na to, aby vedela zaujať.

5. Správne hodnoty

Vaše hodnoty sú odrazom správnej výchovy vašich rodičov, ktorým v duchu mnohokrát ďakujete. Ste si vedomá toho, že správne nastavené hodnoty vám zaručujú aj šťastný a úspešný život. Túto schopnosť sa snažíte vštiepiť aj vašim deťom. 

6. Rozvážnosť

Nereagujete hneď pri prvom impulze, ale nechávate si veci prejsť hlavou a až potom konáte. Máte dar počúvať druhých a analyzovať veci objektívne, čo vám prináša množstvo benefitov. Ľudia vás úprimne rešpektujú a vďaka tomu ste úspešnou ženou.

Prečítajte si aj: Veci, ktoré v živote prežijete len so svojou sestrou: Niektoré situácie vás zaručene pobavia

7. Na dobrej vlne

Ste pozitívne mysliaci človek, ktorý vidí vo všetkom to dobré. Nenecháte sa odrádzať negatívnymi ľuďmi, ktorí vám hovoria, ako sa to nedá. Ste cieľavedomá jednotka, ktorá sa nebojí pustiť do nových vecí a zažiť množstvo zážitkov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus