Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, aké povolanie má táto krehká blondínka: Nás teda rozhodne dostala a nielen svojou krásou

Feminity

Rýchlosť je nielen silnou stránkou mužov. Rovnako ju milujú aj ženy. Krásna 29-ročná Carmen Jorda však o niečo viac, ako je bežné.

Krásna Španielka púta pozornosť kdekoľvek sa objaví. Je totiž nielen pôvabná, ale za volantom je skutočnou jednotkou. Carmen jazdí ako profesionálna testovacia pilotka. 

Začiatky neboli najľahšie

Prvýkrát si za volant formule sadla ako sedemnásťročná. Napriek tomu, že v juniorskej kategórii nič nevyhrala, okamžite si získala pozornosť okolia. Hoci začiatky jej kariéry neboli veľmi ružové a zažila na vlastnej koži aj vlnu posmeškov, dokázala, že kombinácia talentu a španielskeho temperamentu je naozaj veľmi silná. Treba uznať, že vstúpiť do výsostne mužského sveta, chce riadnu dávku odvahy. Dnes sa živí ako testovacia pilotka. Ako bonus má toto žieňa dokonalú postavu a skvelý štýl!

Nechýba jej vášeň a odhodlanie

Všetci muži sa však zhodujú v jednom. Neveria tomu, že by F1 mohla niekedy vyhrať žena. No a Carmen sa rozhodla, že im dokáže, že to možné jej. Mladej kráske verí najmä jej otec José Miguel Jorda, ktorý bol tiež nádejným pilotom, ale do formuly sa nikdy nedostal. Ako žena však musí ”zamakať” oveľa viac a dokázať všetkým, že do tohto sveta patrí. A to veru nie je najľahší oriešok. 

My si však myslíme, že sa jej perfektne darí búrať predsudky o tom, že krásnej žene stačí byť len krásnou. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus