Presunúť na hlavný obsah

Supermodelka, ktorá za tri roky toho stihla naozaj veľa: Napriek tomu ste o Grace Elizabeth možno nepočuli

Zahraničné celebrity

Modelka Grace Elizabeth je vraj predurčená k úspechu ako supermodelky 90-tych rokov. Ona sama ich obdivuje a má jasný názor na to, ako sa chce prostredníctvom sociálnych sietí prezentovať...

Dievča z malomesta s kultom instagramových nasledovateľov 

Mnohí hovoria, že Grace Elizabeth má niečo zo supermodeliek 90-tych rokov, Cindy či Christy, ale aj  niečo zo slávnej Gisele. Len 20-ročná kráska z malého mesta Lake City z Floridy, kde podľa jej vlastných slov bolo žalostne málo obchodov a za pekným oblečením musela chodiť do vzdialenejších miest, sa vypracovala na modelku, ktorá má na instagrame svoj vlastný kult uctievateľov a nasledovateľov v počte viac než 450 tisíc. 

Mohlo by vás zaujímať: V šiestich rokoch ju vyhlásili za najkrajšie dievča na svete: Z Thylane Blondeau je po rokoch takáto žena!

Za tri roky od Miu Miu po Victoria´s Secret Fashion Show

Grace Elizabeth stihla len za ti roky pôsobenia v modelingu naozaj veľa. Predvádzala pre dizajnérov takých slávnych značiek ako Miu Miu, Moschino, stala sa aj tvárou značky spodnej bielizne PINK pre mladých. No bezpochyby jej najväčším modelingovým úspechom je, že sa stala anjelikom svetoznámej značky Victoria´s Secret Fashion. Prvýkrát pre ňu predvádzala, keď mala len 19 rokov. O tom, že ju mnohí prirovnávajú k supermodelkám 90-tych rokov, ktoré vytvorili doslova kult, si je vedomá a dokonca tieto ženy aj sama obdivuje. Na ich adresu pre GQ magazín povedala: „Tieto dievčatá boli rockové hviezdy. Boli záhadné... Keď som na pľaci s neuveriteľnými tvorcami obrazu... vidím tie slzy Cindy, Lindy, Kate a Christy na inšpiratívnej doske a myslím si, že byť slzou a inšpiráciou pre natáčanie by bolo úžasné.“ 

Čítajte tiež: Po 20-tich rokoch vyzerajú lepšie ako na začiatku kariéry: Spoznali by ste tieto supermodelky?

Je dôležité, aby ľudia vedeli nielen to, čo robí, ale aj to, kým je

Grace Elizabeth je tiež toho názoru, že sociálne siete ako Instagram a Snapchat môžu odstrániť tajomstvo modeliek ako je ona, ale na druhej strane vytvorili akýsi profil: „Nie sme len verejnou osobou. Ľudia vedia, kto sme, máme nasledovníkov na základe nášho typu osobnosti...“ Tiež dodáva, že jej nasledovníci sú úžasní a je dôležité komunikovať s nimi, učiť ich, kto je a nielen to, čo robí.

Neprehliadnite: Pamätáte si ešte supermodelku Claudiu Schiffer? Takto šťastná je dnes trojnásobná mamina a vyzerá výborne!

- Najčítanejšie -