Super účinná diéta podľa krásnej Jennifer Aniston: Tento zázrak vám pomôže k postave snov

Herečka, ktorú poznáte ako Rachel Greenovú zo seriálu Priatelia, nedá pred začiatkom plavkovej sezóny dopustiť na tento výživový doplnok.

Krásna herečka je veľkou milovníčkou zdravého životného štýlu

Krásna herečka je veľkou milovníčkou zdravého životného štýlu

Zdroj: Profimedia

Krásna herečka Jennifer Aniston je známa svojou aktívnou povahou a láskou k akejkoľvek fitness aktivite. Všetky jej voľnočasové aktivity sú veľmi pozitívne a svojím prístupom motivuje aj mnohých vo svojom okolí. Má rada jógu, ktorú strieda s behom. Jennifer je živel, ktorý si potrpí okrem cvičenia aj na zdravom životnom štýle, čo sa stravy týka.

Prečítajte si tiež: Cvik, na ktorý nedá dopustiť Ivana Gáborík Surovcová: Toto kráska robí pre svoje ploché brucho

Milované vitamíny

Jennifer Aniston zásobuje svoje telo potrebnými látkami v podobe množstva ovocia a zeleniny. Celú svoju dennú rutinu však začína jednou maličkosťou, ktorá je bombou v obsahu vitamínov a prospešných látok pre zdravé fungovanie jej organizmu. Svoje ráno začína pohárom jablčného octu. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jennifer.aniston___),

Zázrak s množstvom pozitívnych účinkov

Tento malý zázrak krásne prečisťuje pleť a dodáva vlasom nádherný lesk. Ak ho máte doma v poličke, môžete si touto výbornou zálievkou na šaláty umyť svoju korunu krásy. Obsahuje totiž aktívne látky, ktoré podporujú lesk a silu vlasov

 

You are so much stronger than you think.

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferanistononline),

Pre vaše telo spraví zase rýchlu očistu. Obsahuje enzýmy a kyseliny, vďaka ktorým sa vaša chuť do jedla zníži. Benefitom diéty s jablčným octom je aj obsah probiotík, ktoré môžu za zrýchľovanie metabolizmu. Vďaka tomu vaše telo nielenže menej kalórií príma a teda odbúrava tuky, ale aj rýchlejšie spaľuje a tlmí hladinu chuti do jedla. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jennifer.aniston___),

Mohlo by vás zaujímať: Plus size modelka, ktorá si získala toľký obdiv: Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj v plavkách

Ľahké a jednoduché použitie

Jablčný ocot má Jennifer Aniston rada aj kvôli jeho ľahkému požitiu. Stačia dve lyžičky jablčného octu, ktorý nalejete do teplej vody a prijímate dvakrát denne vždy pred jedlom. Okrem vyššie spomínaných benefitov spomaľuje aj vstrebávanie cukrov a teda znižuje glukózu v krvi. Je to malý zázrak, o ktorom mnohé z nás ani nevedia!

 

"Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground."

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferanistononline),

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba