Presunúť na hlavný obsah

Slovenské módne maniačky sa zhodli: Vybrali si letnú klasiku od ikonickej značky, ktorá to je?

Slovenské celebrity

Ak existuje jeden dizajnérsky kúsok, ktorý môžeme zaručene označiť za dobrú letnú investíciu, sú to šľapky Hermès Oran. Elegantný štýl, ktorý ponúkajú je k dispozícii v 21 rôznych farebných odtieňoch. Po akých siahli známe Slovenky?

Andrea Verešová

Tento luxusný model letnej obuvi samozrejme nesmie chýbať ani modelke Andrey Verešovej. Evidentne sa stali plnohodnotnou súčasťou jej letnej výbavy a keďže Andrea miluje cestovanie, je jasné, že nebudú absentovať ani pri balení na jej ďallšiu dovolenku.

Dominika Navara Cibulková

Tenistka Dominika Navara Cibulková vlastní tento exkluzívny model hneď v niekoľkých farbách. Svoju zbierku si v poslednej dobe dopnila o obľúbený model v bielej farbe, ktorá je žiadúca obzvlášť v lete.  

Neprehliadnite:Slnečné okuliare podľa štýlových Sloveniek: S ktorou sa najviac stotožníte práve vy?

Lucia Wirthová

Štýlová moderátorka Lucia Wirthová siahla po čiernej verzii. Od klasických plážových lookov po módne kombinácie vhodné do kancelárie. Túto štýlovú obuv môžete nosiť jednoducho všade.

Barbora Franeková

Jednou z najpopulárnejších a najuniverzálnejších farebných variácií Hermès Oran je tzv. tan, resp. hnedá. Bývalá Miss Barbora Franeková je známa svojim minimalistickým štýlom, ktorý je založený na kombinovaní jednoduchých, no o to kvalitnejších kúskoch. To, že nechýba ani tento letný must have, nie je prekvapujúce.

Prečítajte si tiež: Monokini made in Slovakia: Trendu jednodielnych plaviek Slovenky doslova prepadli, ktorá je najsexi?

Natália Glosíková

Tanečnica a podnikateľka Natália Glosíková je dôkazom toho, že hnedá verzia obľúbených šľapiek je vhodná aj ku kombinovaniu s odvážnejšou farebnou škálou. Nemusíte sa leda limitovať len na neutrálne farby. Je predsa leto!

Denisa Mendrejová

Bývalá miss Denisa Mendrejová sa taktiež nebráni výrazným farbám, čo potvrdila aj svojim výberom značkových Hermès Oran. Zelená variácia nie je úplne bežná, no o to viac vynikne. 

- Najčítanejšie -