Presunúť na hlavný obsah

Verím, že svoju životnú lásku môžem získať späť: A to aj napriek tomu, že on je už ženatý

Partnerské vzťahy

Linda aj po 5 rokoch od rozchodu so svojím "ex" na neho nedokáže zabudnúť. Je presvedčená o tom, že je láskou jej života. A preto je ochotná získať ho späť za každú cenu. Aj takú, že rozbije jeho manželstvo.

Linda sa spoznala s Dávidom počas štúdia vo Viedni. Chodili na rovnaku univerzitu, no každý z nich mal iný obor. Stretávali sa však pravidelne v campuse, kde si od začiatku vymieňali nenápadné pohľady. Napokon ich dala dokopy Lindina najlepšia kamarátka, ktorá Dávid poznala. Tvorili skutočne veľmi pekný pár. Obaja vyzerali skvele, navyše boli veľmi intelekutálne založený, takže sa mali vždy hodiny o čom baviť. ”Všetci nám vždy hovorili, že sme ukážkový pár. Spoločné záujmy, pohľad na život, to všetko nás od začiatku spájalo. No po piatich rokoch nastal akýsi zlom. Dávid bol odrazu ako vymenený. A ja som netušila, čomu jeho zmenu správania pripisovať.”

Mohlo by vás zaujímať: Šéf mi poslal pozvánku na netradičný večierok: Keď som zistila, o čo ide, chcela som dať okamžitú výpoveď!

Odrazu sa zo dňa na deň zmenil

V tom čase už Linda s Dávidom spolu žili. Takže bolo pre ňu veľkým prekvapením, že ho odrazu vôbec nespoznáva. ”Domov chodil oveľa neskôr ako zvyčajne, mal veľa služobných ciest, často mi nezdvíhal mobil, nehovoril kam a s kým ide. Jednoducho veci, ktoré som nikdy predtým u neho nevidela. No ani vo sne by mi nenapadlo, že za tým môže byť iná žena. Šialene som ho ľúbila a túto možnosť som si nepripúšťala.” No to čo bolo pre Lindu nepredstaviteľné, bola realita. Dávid sa zaľúbil do svojej kolegyne. A v podstate s ňou žil už pol roka, hoci to Linda akosi ignorovala a on nemal odvahu povedať jej to. Napokon však vyšiel s pravdou von a od Lindy zo dňa na deň odišiel.

”Nechápala som to. Pripadala som si ako v nejakom zlom sne. Cítila som, že Dávid je moja osudová láska a nerozumela som tomu ako je možné, že odo mňa odišiel. Za každú cenu som bola rozhodnutá získať ho späť.”

Čítajte tiež: Kolegyňa sa miešala do môjho vzťahu: Dôvod, pre ktorý to urobila, mi mal byť jasný hneď od začiatku

Keď sa láska zmení na posadnutosť

Dávid sa však krátko po tom, čo od Lindy odišiel, s novou priateľkou zasnúbil a o dva mesiace sa vzali. Keď sa to Linda dozvedela, zrútil sa jej svet. Vyčítala si, čo všetko mohla urobiť inak a jej cieľom bolo jediné. Aby sa k nej Dávid vrátil. Už to trvá dva roky a každý deň ho čaká pred jeho prácou a prosí, aby od svojej ženy odišiel. Neustále mu pripomína, čo všetko spolu zažili, píše mu, volá a snaží sa ho získať späť. Stala sa ním doslova posadnutá, lebo ona sama cíti, že je to muž jej života. Otázkou však je, dokedy to vydrží tolerovať on sám a jeho žena…

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe