Presunúť na hlavný obsah

Vianočné stromčeky celebrít: Korunná princezná si ho zdobila sama, Victoria Beckham zaujala neobyčajnou výzdobou

Zahraničné celebrity

Aké vianočné stromčeky môžete nájsť v domácnostiach známych tvári? Niektoré si potrpia na originalitu, iné na pompéznosť a trochu gýču.

Celine Dion

Známa kanadská speváčka Celine Dion sa posledné roky prezentuje hlavne svojim vkusom ako spevom. Na druhej strane, to, že talent má, je v jej prípade nespochybniteľné. No čo sa týka vkusu, tak pri tom sme občas na vážkach. Speváčka miluje extravaganciu, čo môžno vidieť i na looku, v ktorom sa odfotila pri svojom stromčeku. Ten je však, na rozdiel od jej šatníka, trochu chudobnejší, než by sme čakali. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Céline Dion (@celinedion),

Khole Kardashian

Trochu gýčový, no aspoň dizajnérsky. Taký je vianočný stromček Khloe Kardashian, s ktorým sa tiež stihla pochváliť na Instagrame. Namiesto tradičných farieb zvolil jej dizajnér pastelové odtiene. Stromček je zaujímavý, ale trochu prehnaný, čo poviete. 

Prečítajte si: Smiešne vianočné svetre celebrít: Čo si na seba navliekol sexi David Beckham a kto ďalší vás pobaví?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Victoria Beckham

Dizajnérka Victoria Beckham zvykne prekvapiť. A podarilo sa jej to i vianočnou výzdobou, ktorá je veľmi zaujímavá a vtipná. "Viete, že sú Vianoce, keď Posh Spice je na stromčeku," napísala ako komentár pod fotku stromčeka, na ktorom vyniká figúrka Victorie z čias, kedy bodovala ako členka skupiny Spice Girls. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Marie Chantal

Grécka korunná princezná Maria Chantal ukázala vianočný stromček, ale i to, že za jeho výzdobou stojí ona sama. A musíme uznať, že ten jej je skutočne zaujímavý. Nie je príliš prezdobený a skutočne dýcha vianočným duchom, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Vianoce Meghan a Harryho budú bez rodiny: Vojvodkyňa opäť pod paľbou kritiky, dôvodom je porušenie tradícií

Elsa Pataky

Manželka hollywoodskeho herca Chrisa Hemswortha Elsa Pataky taktiež zverejnila na svojom Instagrame veľmi podarenú rodinnú fotku so všetkými deťmi pri ich stromčeku. A aj ten ich možno označiť za "pravý vianočný".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential),

Lucy Hale

Veľmi neobvyklú výzdobu zvolila herečka Lucy Hale. Fialovo-modro- strieborná kombinácia sa často nevidí. I keď je stromček zaujímavý, predsa len nám na ňom niečo chýba, čo by mu dodávalo viac vianočného ducha. 

Neprehliadnite: VIDEO: Prvá dáma Melania Trump zvolila takúto vianočnú výzdobu: Prejdite sa s ňou po Bielom dome

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Hale (@lucyhale),

Kylie Jenner

Ružový stromček svieti v jednom z obchodov Kylie Jenner. A ak sa povie gýč, tak práve takéto niečo nám príde na rozum. Presladený stromček by zaujal každé päťročné dievčatko, no doma by sme ho asi nechceli. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie ✨ (@kyliejenner),

Britney Spears

A čo sa nachádza v domácnosti bývalej popovej princeznej Britney Spears? Americká vianočná klasika - veľa všetkého. Svetiel, výzdoby.. No keď už, tak priadne. To je asi motto známej speváčky. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus