Presunúť na hlavný obsah

Jarné trendy vo farbení vlasov: Prvé husle hrá prirodzenosť, tmavšie začínajú vynikať nad svetlejšími

Krása

Každá žena uvíta z času na čas nejakú zmenu, hlavne čo sa týka farby vlasov. Ak sa chcete držať trendov, mali by ste zbystriť pozornosť. Jar bude patriť hlavne týmto odtieňom.

Pomyselnej korune krásy venuje pozornosť nejedna žena. Preto si pri výbere farby na hrivu treba dať pozor na viacej vecí. Trendy sú síce jedno, ale nikdy sa neoplatí ísť hlavou proti múru. Takže skôr, ako sa pustíte do zmeny imidžu, poraďte sa s odborníkom, najlepšie s coloristom o tom, aký odtieň je pre vás ideálny. Pretože či už ste blondína, bruneta či červenovláska, prirodzenosť hrá stále prvé husle. 

Prečítajte si: 5 vecí, ktoré robia ženu mladšou bez ohľadu na vek: Stačí, keď zmeníte tieto návyky a uberiete si niekoľko rokov

Ani blond, ani hnedé

Ale niečo medzi tým. Ideálna voľba pre ženy, ktoré nevedia, ktorou stranou sa majú vybrať. V tomto prípade je však potrebné nájsť skutočne dobrého kaderníka, pretože prechod musí pôsobiť čo najprirodzenejšie. Svetlejšie by mali byť samozrejme končeky. Nepúšťajte sa ale do týchto experimentov doma. Nemuselo by sa vám to vyplatiť. Výhodu však je, že ide o tak neutrálnu kombináciu, že vo výsledku sa môže hodiť každej žene. 

Sýte a jednoliate

Kombinácia, ktorá dominuje prevažne v Hollywoode. Krásne tmavé farby, ktoré sú navyše sýte sú práve top voľbou haircoloristov. Veľký pozor v tomto prípade musíte však venovať samotným vlasom, pretože na tmavších odtieňoch viac vynikne, v akej forme ich máte. Takže spolu s farbením sa objednajte aj na výživovú kúru. 

Neprehliadnite: Týchto 5 potravín vám zabezpečí pleť bez vrások a akné: Dermatologička tvrdí, že sú základom alabastrovej pokožky

Šedá blond

Ak predsa len preferujte svetlejšie, blonďavejšie odtiene, tak by ste mali pozornosť upriamiť na "šedasté" podtóny. Opäť sa to odvíja od toho, že výsledok má pôsobiť čo najprirodzenejšie. Veľmi trendy je stále melír - tón v tóne, ktorý zjemní črty vašej tváre a môže ju opticky zoštíhliť a zjemniť zároveň. 

Hnedá s nádychom červenej

Nakoniec niečo pre tie z vás, ktoré sa nebránia experimentom. Červená farba vo vlasoch je stále veľmi žiadaným trendom, rovnako tak pôsobí sexi a sofistikovane. No tentokrát by ste mali zabudnúť na typickú ryšavú farbu, ale skôr si nechať namiešať odtieň na mieru - kombináciu hnedej a červenej. Vyberajte tlmenejšie odtiene. 

Mohlo by vás zaujímať: Dobrý strih vlasov je lepší ako plastika: Toto sú triky známej Transformerky, aby vyzerala v tvári štíhlejšie

Viac vlasovej inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus