Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie slovenské a české celebrity, ktoré sú v očakávaní. Kde tohto roku priletí bocian?

Slovenské celebrity

Zdá sa, že slovenský a český šoubiznis zažíva babyboom, aký už dávno nie. Po úspešnom predošlom roku tu máme ďalšie budúce celebritné mamičky, ktoré sa svojich ratolestí už nevedia dočkať.

Ivana Gáborík 

Medzi najznámejšie celebritné tehuľky patrí nepochybne manželka jedného z našich najúspešnejších hokejistov. Ivana Gáborík, ktorá momentálne žije so svojím manželom v Trenčíne, včera v tamojšej pôrodnici porodila dcérku Bellu. Hrdí rodičia neskrývajú radosť a so svojím uzlíkom šťastia sa podelili aj na sociálnej sieti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najkrajší pocit na svete! Bella #family

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Gaborik (@iversanns),

Erika Judínyová

O najväčšie prekvapenie šoubiznisu sa nepochybne postarala moderátorka Erika Judínyová. Tá krátko pred svojou 50-tkou totiž oznámila, že čaká svoje prvé dieťa s manželom Štefanom Skrúcaným. Podľa medializovaných informácií aj ona včera porodila dievčatko, ktorému sa manželia rozhodli dať meno Ella. Moderátorka rodila cisárskym rezom.

Monika Bagárová 

Ďalšou mamičkou, ktorá má pôrod na spadnutie, je česká speváčka. Tá tehotenstvo zo začiatku zatĺkala. Na skoré otázky novinárov o narastajúcom brušku neodpovedala a výnimočne jednoducho dodala, že sa len dobre najedla. Na Vianoce však spolu so svojím partnerom Makhmudom odhalila sladké tajomstvo - bruško sa jej nezväčšilo len z dobrého jedla ale najmä pre to, že v ňom rastie nový človiečik. Ako samotná Monika prezradila, dvojica spolu čaká dievčatko, na ktoré sa neuveriteľne tešia.

 

Prečítajte si aj: Zamilovali sa do seba a my do nich. Toto sú aktuálne najkrajšie česko-slovenské páry šoubiznisu

Dominika Navara Cibulková

Naša bývalá slovenská tenisová reprezentantka tehotenstvo taktiež potvrdila až po prvých troch mesiacoch, ktoré sa označujú ako rizikové. Po zverejnení ultrazvuku sa však rozhodla okolo svojho bábätka nerobiť žiadne tajnosti, a tak fanúšikom neskôr prezradila, že spolu s manželom Michalom sa budú môcť tešiť zo synčeka. Tomu už dokonca vybrali aj krásne, slovenské meno. Malý chlapček, ktorému rodičia vybrali meno Jakub, by sa mal narodiť na zahraničnej klinike taktiež v najbližších dňoch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Week 32 and growing ( mask and gloves in my bag-putting it right on )

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Lucia Mokráňová

Fitnesska Lucia Mokráňová len pred pár mesiacmi prekvapila novým vzťahom. Jej fanúšikovia nestihli toto prekvapenie vstrebať, keď ich tu potešila ďalšou novinou - už onedlho sa aj ona stane mamičkou. Priviesť na svet dcérku by mala už onedlho a ako sa sama vyjadrila, takmer všetko je pre malú princeznú už prichystané.

Dominika Kid Kovács

Ďalšia fitnesska a manželka úspešného boxera Tomiho Kida minulý rok prostredníctvom sociálnej siete oznámila smutnú správu - o potomka, ktorého nosila pod srdiečkom, prišla z neznámych príčin. Po niekoľkých mesiacoch bolo manželom však opäť dopriate a dnes sa už tešia z ďalšieho chlapčeka, ktorý by mal o niekoľko týždňov uzrieť svetlo sveta.

Mária Čírová 

Rodina známej speváčky sa onedlho rozrastie o ďalšieho člena - Mária totiž nosí pod srdcom ďalšieho človiečika. Radostnú novinu oznámila fanúšikom po takmer dvojmesačnej pauze, ktorú mala od sociálnych sietí. Hugo a Zoe sa už ďalšieho súrodenca nevedia dočkať, no my musíme v prvom rade skonštatovať, že Márii tehotenstvo nesmierne pristane... a ževraj dievčatká uberajú krásu!

Barbora Krajčírová

Moderátorka Barbora Krajčírová má už dcéru Amiu zo vzťahu s hudobníkom Tomim Popovičom. Onedlho k nej však pribudne súrodenec - krásna blondína sa stane dvojnásobnou maminou. S manželom Ľubošom sú totiž v radostnom očakávaní. Či však ku rozkošnému dievčatku pribudne chlapec alebo dievčatko, je zatiaľ tajomstvom.

Renáta Langmannová

Česká modelka o svojom tehotenstve informovala v symbolický deň - a to na Deň matiek. Ako sama uviedla, to, že jej pod srdcom rastie nový život, dlho netušila. V tehotenstve si tak vyšla na Kilimandžáro či navštívila safari. Až keď sa jej začali výrazne meniť chute zistila, že jej bolo taktiež dopriate byť maminou. Správu o tom, že je tehotná, zverejnila až po prvom trimestri. Dariť sa jej to podarilo najmä vďaka prísnej karanténe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kdyz je ten Den matek #karantena #den148 #spadlaKlec #budePrdel #toKazdopadne

Príspevok, ktorý zdieľa Renata N. Langmannova (@renata_langmannova),

Markéta Konvičková

O českej speváčke, ktorá sa preslávila najmä súťažou Česko-slovenská Superstar, sa písalo posledné mesiace najmä v súvislosti s chorobu, ktorú prekonala. Markéte lekári našli vzácny typ nádoru, ktorý jej spôsoboval zdravotné ťažkosti, vypadávanie vlasov či nespavosť. Všetko sa však obrátilo a speváčka opäť zaplnila médiá, tentokrát však šťastnou novinou o tehotenstve. Zatiaľ však nie je jasné, v akom mesiaci sa nachádza, no je isté, že žiari šťastím.

Mohlo by vás zaujímať: Jarné outfity Sloveniek: Dara Rolins si obľúbila trend sezóny, tehuľka Dominika Cibulková zaujala výberom šiat

- Najčítanejšie -