Presunúť na hlavný obsah

Môj milenec kvôli mne opustil rodinu: Táto žena však vo mne vyvolala pochybnosti, až som ho nakoniec opustila tiež

Partnerské vzťahy

Celý čas čakáte, že pre vás muž nechá druhú. Keď sa to stane, začnete občas ale pochybovať. Tak, ako aj naša čitateľka Aneta.

Podarilo sa mi to, o čom sníva každá žena, ktorá sa ocitne v úlohe milenky. Ten môj pre mňa opustil svoju rodinu. Vybral si mňa. I keď to nebolo také jednoduché. Rok schovávania sa, postavenia tej druhej, spoločných stretnutí len v hoteloch... Ale vyplatilo sa. A ja som konečne pocítila radosť, na ktorú som sa tešila od začiatku nášho vzťahu. I keď ma všetci varovali, že to neurobí. Urobil. Lenže potom nasledovalo niečo, čo som musela urobiť ja.  

Prečítajte si: S priateľom sme sa konečne po 10-tich rokoch mali vziať: Prišla korona a spolu s ňou aj rozchod

Je zvláštne, keď sa po roku schovávania zrazu môžete ukázať na verejnosti. Ísť na spoločný obed, zoznámiť sa s rodičmi, priateľmi, držať sa za ruky. Užívala som si to plnými dúškami a boli momenty, kedy som vedela, že som šťastná a takto šťastná chcem byť do konca života. Ale nič netrvá večne. Hlavne, ak sa do toho zapojí vaša hlava a ohrdnutá ex.
Prvé dva mesiace verejného vzťahu boli krásne. Lenže zrazu sa stalo to, čo som čakala, že príde skôr. Začala ma terorizovať ex, ktorá mi vypisovala výhražné správy. Nie také, že si ma nájde. Skôr také, vďaka  ktorým začnete pochybovať. „Opustí ťa tak, ako opustil mňa. Bude ťa podvádzať tak, ako podvádzal mňa.“ Každý deň celé dva týždne mi chodila táto správa. Nepovedala som o tom nikomu. Nechala som si to len pre seba. 

Neprehliadnite: Svadba kamarátky sa mi stala osudná: V priebehu pár minút som prišla rovno o dvoch milovaných ľudí

Lenže ženská myseľ dokáže i z malej neistoty vytvoriť niečo, čo sa nakoniec vymkne spod kontroly. Martina povýšili v práci, čo malo za následok, že tam trávil čoraz viac a viac času. A čo myslíte, na čo som myslela ja, keď chodil domov o polnoci? Jednoznačne na to, že má inú. A vždy som mu to dávala jasne najavo. Začalo obdobie hádok, udobrovania sa a zase hádok. Trvalo to mesiac, keď som si uvedomila, že šťastie odišlo a nezostalo z neho nič. Teda vlastne len jedno – neustála pochybnosť. Urobí to i mne? To som sa pýtala deň čo deň až som si uvedomila, že takto žiť nechcem. Nabrala som odvahu, i keď to bolelo a opustila som ho. Nemôžem žiť s niekým, komu neverím. Taký život nechce nikto. 

Mohlo by vás zaujímať: Na narodeninovej oslave môjho muža po mne vyštartoval jeho blízky človek: To však nebolo to najhoršie, čo mu urobil

- Najčítanejšie -