Presunúť na hlavný obsah

Video: Kabáty jesene, ktoré spájajú štýl aj funkčnosť: Na toto sa pri výbere zamerajte

Móda

Dizajnéri sa rozhodli svoje jesenné kolekcie postaviť predovšetkým na trendy hrejivých kabátoch. Aké kúsky vyhrávajú?

Klasika elegantnejšom prevedení

Obľúbené bundy z deväťdesiatych rokov minulého storočia padli opäť dizajnérom do oka aj túto sezónu. Či už zvolíte džínsovú alebo koženú verziu, rozhodne sa nevyhnete pozornosti. Tentokrát však vyhrávajú viac elegantné modely ako maxi veľké kúsky z pánskeho šatníka. Áno, aj bomber bundy sú opäť neodmysliteľnou súčasťou jesene, a v novom prevedení pôsobia viac trendy a štýlovo. Pridajte nafúknuté rukávy alebo rukávy s volánom a máte unikátny kúsok, ktorý zahreje a ešte k tomu pritiahne pozornosť okolia. Pozornosť venujte aj materiálu. Kužušinky, koža, či lesklé materiály - toto všetko je túto sezónu povolené.

Neprehliadnite: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Dlhý, dlhší, najdlhší

Čím dlhší, tým lepší!  V móde sú opäť kabáty po členky, ktoré sú veľmi účelné. Aj dizajnérom predsa záleží na zdraví svojich zákazníčok, preto všetkým na túto zimu naordinovali dlhé kabáty. Nezabúdajte však, že ak sa nemôžete pýšiť výškou modelky, vždy by ste si mali k takejto dĺžke kabátu zvoliť vysoké opätky.  A ak ste vysoká, a nepôsobíte vo svojom maxi kabáte "utopené" môžete naopak vyskúšať kombináciu elegantného kabáta a s teniskami. Aké tenisky sú hitom sa dočítate v tomto článku: Jeseň bude patriť teniskám: Tieto kúsky sú kľúčovým kúskom sezóny


Dlhé kabáty sadnúce presne na postavu v jednoduchých a k všetkému sa hodiacich farbách si našu pozornosť získajú vždy. Veď ide o klasiku, ktorá by nemala chýbať žiadnej módnej maniačke. Hodia sa ku všetkému, nikdy s nimi nebudete mimo a výraznejšiu dĺžku oceníte najmä pri chladnejších dňoch. Čo viac dodať. Dizajnéri nezabúdajú ani na takúto klasiku, ktorú môžete nájsť takmer všade.

Niečo navyše

Medzi žiadané trendy tiež patria kabáty, ktoré zvýraznia vašu siluety. Ale nie len tak obyčajný opaskom. V tomto prípade opasok rovná sa šperk. Pridajte svojmu jesennému kabátu jeden výraznejší prvok navyše. Vybíjaný alebo reťazový opasok sú najefektívnejšou voľbou.

Pozrite si tiež: VIDEO: Trend širokých ramien naberá na sile: Ako ho efektívne nosiť?

VIDEO: Aké kabáty dominujú jeseni a ako ich nosiť si môžete pozrieť v priloženom videu

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe