Presunúť na hlavný obsah

The mood: Zaostrené na dekolt, sofistikované a sexi zároveň

Móda

Nájsť hranicu medzi sexappealom a vulgárnosťou, môže byť náročné. Avšak aj výstirhy sa dajú nosiť dôstojne, s dôrazom na sofistikovanosť. Inšpirujte sa, ako na to.

Sexappeal a ženskosť musia ísť ruka v ruke

Áno aj kostým môže byť mimoriadne sexi. Stačí jemne zdôrazniť svoj dekolt, byť sebavedomá  a skvelý denný outfit je na svete. Skrátka sexappeal a ženskosť musia ísť ruka v ruke, ak sa chcete vyhnúť vulgárnosti.

Toto je jednoducho osvedčený variant, ktorý funguje. Stavte však na zemitejšie odtiene, ktoré zdôraznia celú líniu tela a zároveň pôsobia mäkko a jemne.

Prečítajte si: Dcéra Heidy Klum sa objavila na titulke časopisu. Jej krása vám vyrazí dych

Ak ste minimalistky, postačí nechať vyniknúť len šaty

Sakové šaty sú aktuálne veľkým hitom. Ako to bolo v letnej, zimnej, tak to bude aj v jarnej sezóne. Tento kúsok v sebe spája eleganciu kostýmu a pritom rafinovanú ženskosť. Sami o sebe sú dosť výrazným prvkom, takže v prípade doplnkov určite šetrite.

Treba dávať pozor aj na veľkosť výstrihu. Kým hlbší si môžete dovoliť na večeru s priateľmi, do práce voľte niečo striedmejšie. 

Neprehliadnite: Ikona Coco Chanel nedala v starostlivosti o svoje telo na túto jednu vec dopustiť: Rituály boli podľa nej kľúčové

Keď sa spoja maskulínne prvky so ženským svetom

Toto je typ outfitu, ktorým určite zaujmete. Maskulínne prvky spájané s trendy farbami a ženským svetom sú vždy dobrou voľbou.

V prípade saka, voľte oversize verziu, top môže vtedy odhaliť viac. Určite však zabudnite na sukňové variácie a siahnite po nohaviciach. Nechcete predsa pôsobiť výstredne.

Inšpirujte sa: VIDEO: Kolekcia CHANEL Métiers d’art 2020/2021: Predlohou sa stal film Angelika, modelky kráčali ako dámy po šachovnici

Čistota, jemnosť a rafinovanosť

Tento typ šiat je niečo čo vám dodá pôvab pri akejkoľvek príležitosti. Ľahkosť vánku, ktorý satén, či hodváb ako materiály poskytnú, je samo o sebe výnimočným. Dekolt nechajte bez doplnkov, skôr si vezmite výraznejšie náušnice. Make - up prispôsobte naturálnym odtieňom. Čistota, jemnosť a rafinovanosť, sú tu významným aspektom, ktorý potrebujete podporiť. 

- Najčítanejšie -