Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Emily Ratajkowski ukázala formu po pôrode. Verili by ste, že sa nedávno stala mamou?

Zahraničné celebrity

Jedna z najkrajších modeliek sveta nedávno porodila svoje prvé dieťatko. Jej postava však vyzerá stále tak skvelo, ako predtým - je to vôbec možné?

Jedna z najvyhľadávanejších modeliek sveta oznámila tehotenstvo naozaj krásnym spôsobom - a to tak, že svoje zaguľatené bruško predviedla na digitálnej obálke prestížneho magazínu Vogue. Už od začiatku sa však odmietala vyjadrovať na konkrétnosti, nakoľko si ona, aj jej manžel, svoje súkromie strážia. Ako sa však neskôr ukázalo, bolo to aj z iného dôvodu - a to, že Emily jednoducho nechce svoje dieťa ''škatuľkovať'' pohlavím. 

„Keď sme s manželom povedali, že som tehotná, hneď ako nám zagratulovali padla otázka - čo by ste chceli, aby to bolo?'' priznala v titulkovom rozhovore modelka a dodala, že nad touto otázkou sa spolu so svojím manželom, producentom a hercom Sebastianom Bearom, dlho zamýšľalali. „Odpovedali sme, že pohlavie nebudeme vedieť, až kým naše dieťa nevydrží 18 rokov. Vtedy nám to povie samo,'' priznala Emily, ktorá k dnešnému dňu svojmu prvorodenému bábätku neurčuje pohlavie. Podľa medializovaných informácií však ide o chlapčeka.

 

Prečítajte si: Emily Ratajkowski sa stala mamičkou. Jej bábätko si môže vybrať, akým pohlavím chce byť

Telo si stále udržiava 

Od pôrodu synčeka, ktorý prišiel na svet v marci, prešli už tri mesiace. „Sylvester Apollo Bear sa pripojil na našu životnú cestu. Tajen prišiel na svet 8.marca 2021 v jedno z najviac surreálnych, krásnych a láskou plných rán v mojom živote,'' uviedla vtedy na sociálnej sieti Emily a fanúšikom pripomenula, že žiadne rodové predsudky mu vštiepovať nemieni.

Už krátko po šestonedelí sa však modelka vrhla naspäť do svojho aktívneho životného štýlu a opäť na sebe začala pracovať. Aj keď venuje Sylvestrovi väčšinu svojho voľného času, nezabúda na seba a na svojej figúre, ktorá ju koniec koncov preslávila, pravidelne maká. Výsledok je viac než neuveriteľný a Emily sa dnes môže pochváliť rovnakou postavou, ako pred pôrodom.

Za všekto môže cvičenie, ktorému sa venuje na dennej báze, ale zároveň aj fakt, že aktívny životný štýl jej nebol nikdy cudzí. Telo si totiž pamätá - a odvďačí sa vám za to, ako sa k nemu správate. Zdá sa však, že Emily sa oň starala ukážkovo, nakoľko vyzerá perfektne. Čo poviete? 

Viac fotiek nájdete v našej galérii