Presunúť na hlavný obsah

Modelka Karolína Kurková po prvýkrát ukázala svoju dcérku. Krásna Luna sa stala hviezdou zahraničných médií

Celebrity

Úspešná česká modelka, ktorá momentálne žije na Floride v Miami, sa stala trojnásobnou mamičkou len pred niekoľkými týždňami. Otvorene o tom porozprávala jednému z najpopulárnejších amerických magazínov.

To, že k dvom synčekom o chvíľu pribudne dievčatko, prezradila úspešná modelka ešte počas honosnej babyshower, ktorá sa konala v marci. Karolína okolo pohlavia nerobila žiadne tajnosti a fanúšikom otvorene povedala, že sa z Noaha a Tobina stanú veľkí ochrancovia Luny Grace. Meno, ktoré sa rozhodli ako rodinka dať novému prírastku, bol kombináciou nápadov práve jej chlapcov. „Jej meno je naozaj zvláštne, pretože pochádza od jej dvoch bratov. Dávali jej ho s takou láskou,'' prezradila českému denníku Blesk. 

Netradičný pôrod

Luna sa narodila bez akýchkoľvek komplikácií a presne tak, ako si to topmodelka želala - doma v bazéne. Ako pre americký magazín People prezradila, všetko dokonca prebiehalo ešte lepšie, než čakala.

„Bolo pre mňa prioritou mať pri pôrode manžela, ktorý ma podporuje. Bolo to tiež emočne silné preňho, nakoľko síce nerodil, no mal na mne položené ruky - a môžem s istotou povedať, že to bol preňho najsilnejší životný zážitok,'' prezradila magazínu Karolína a dodala, že po takomto spôsobe pôrodu túžila naozaj dlho, no uvedomuje si, že v prípade komplikácií by pre ňu nebol vhodný. Tak, ako možno nie je vhodný pre každého. 

„Mne to dáva zmysel, no nemusí každému. Stále vravím, že by sme mali robiť to, čo cítime, čo je pre nás najlepšie,'' vyjadrila sa modelka a dodala, že pre ňu bolo bezpečným prostredím práve teplo jej domova, kde sa cítila uvoľnene a bez stresu.

Neprehliadnite: Prvé narodeniny vo veľkolepom štýle. Pozrite, ako oslavovala dcérka Gáboríkovcov či známej speváčky

Nekonečná láska

Jeden z najkrajších okamihov, ktorý priniesol modelke domáci pôrod, bolo okamžité stretnutie chlapcov s ich sestričkou. Pre Karolínu bol tento moment mimoriadne silný a špeciálny. Jej synčekovia sa totiž Luny nevedeli dočkať a každý deň ju tak, ako rodičia, zaplavujú obrovskou láskou.

„Nemyslím si, že som niekedy vôbec tušila, ako som túžila po dcérke. Teraz je tu a ja si skutočne užívam každú sekundu s ňou,'' roztápa sa nad svojím anjelikom Karolína a nie je sama. Po tom, čo sa Luna objavila v exkluzívnom rozhovore pre spomínaný magazín, sa z nej stala malá-veľká hviezda a americké médiá sa ňou nevedia nabažiť. Je skutočne rozkošná, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život