Presunúť na hlavný obsah

Adriana Lima a jej tajomstvo dokonalých kriviek: Takéto tri dni si doprajem každý mesiac a udržiavajú ma roky vo forme

Zahraničné celebrity

Adrina Lima je jedným z najvýraznejších sexsymbolom 21. storočia. A my sa veru nedivíme. Vyzerá neskutočne. Nám sa podarilo odhaliť jej recept ako to robí.

Pre ženu je podstatné aby mala cieľ a robila veci sama pre seba

Obdivovaná aj kritizovaná, zachovávajúca si však vždy svoju tvár. Presne tak možno v skratke očarujúcu topmodelku Adrianu Limu definovať. Ako sa táto kráska roky udrživa vo forme a čo podľa nej v tomto smere skutočne funguje? 

"Vždy som na sebe tvrdo pracovala a nič v živote som nedostala zadarmo. A tiež musím povedať, že nie vždy mi šťastena priala. Prešla som si náročnými chvíľami. Zažívať pocit, že neviem, čo sa stane na druhý deň už nikdy nechcem, zároveň ma to však naučilo sebadisciplíne a pokore. A to sa okrem bežného života prejavilo aj v starostlivosti o telo. Mám brazílske gény, takže ani moja postava nie je úplne zadarmo. Skrátka na sebe musím makať," prezradila v rozhovore pre britský magazín Elle. 

Prečítajte si: Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

Adriana veľmi úprimne priznáva, že na svojej forme skrátka pracovať musí. Okrem cvičenia, nedá dopustiť aj na očistné dni počas mesiaca, vďaka ktorým je jej postava roky tip - top. 

Mám brazílske gény a tak na sebe makať jednoducho musím

"Tri dni v mesiaci pijem čisto len zeleninové šťavy. Žiadne ovocné. Len zelenina a obyčajná voda. Takisto nepijem kávu a nedám si ani len pohár vína. A musím priznať, že to funguje skvele. Telo sa prečistí a stále má tendencie spaľovať rýchlejšie ako keď som to nerobila."

Neprehliadnite: Krásna žena môže byť v plavkých sexi: Selena Gomez radí, ako zakryť to, čo treba, no zároveň byť sexi

"Dokonca kedysi tesne pred prehliadkou som deväť dní pila len proteinové šejky. Dokonca 12 hodín pred ňou som si nedávala žiadne tekutiny. Za toto som bola mnohokrát ostro kritiziovaná, ale u mňa to skrátka vždy fungovalo. Netvrdím, že to má robiť každý, ale ja to aspoň úprimne priznám."

Sympatická topmodelka priznala, že miluje čokoládu a croissanty, preto ak si na týchto potravinách uletí, musí skrátka detox počas mesiaca držať. 

"Podľa mňa je to tými mojimi génmi. Hoci po pôrodoch som bola hneď vo forme, ak som si dala sladké, okamžite to bolo na mne vidieť. Aktuálne na nič iné ako materstvo a cvičenie nemám čas. Vždy si dám svoje tri zeleninové dni a som naozaj spokojná a šťastná. Preto všetkým ženám odkazujem aby veci robili samy pre seba. Vtedy to má zmysel."