Presunúť na hlavný obsah

Tretia časť svetovej romance After, After We Fell: Komplikovaná mladá láska či nevysporiadaná minulosť, ako to dopadne?

Lifestyle

Komplikovaná mladá láska, nevysporiadaná minulosť, žiarlivosť, nevinnosť a v tretej časti svetovej romance After aj rodinné tajomstvo. Príbeh Tessy a Hardina pokračuje a my vám prezradíme zopár podrobností.

Príbeh Tessy a Hardina je späť 

Dobrá správa pre fanúšikov svetovej pikantnej romance After. Je späť s treťou časťou s názvom After We Fell. Film vychádza presne ako dva predchádzajúce filmy z knižnej predlohy spisovateľky Anny Todd, ktorá ho začala po kapitolách uverejňovať na internetovej platforme WattPad. Jej príbeh si získal množstvo fanúšikov, ktorí chceli a chcú vedieť, ako vzťah nevinnej mladej Tessy a Hardina s komplikovanou minulosťou dopadne. Pre čitateľov kníh to už nie je žiadnym tajomstvom. No rozhodne je vždy zaujímavé porovnať knihu s filmovým spracovaním, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Nový film Harry a Meghan: Útek z paláca. Čo sa skutočne stalo v paláci, čo ich prinútilo nechať všetko za sebou?

V skratke... Čo uvidíte? 

Tessa práve urobila rozhodnutie, ktoré jej zmení život. Na svetlo sveta vyjde desivé rodinné tajomstvo týkajúce sa Hardina. Prichádzajú pochybnosti, neistota, sklamanie, šok a uprostred toho všetkého si chcú dvaja mladí ľudia udržať to, čo majú. Nie vždy je to však ľahké... Najmä keď aj Tessa skrýva jedno tajomstvo pred Hardinom a po odhalení sa Hardin správa ako typický Hardin... nedôverčivý, nezrelý, výbušný, žiarlivý... Tak urobí to, čo je pre neho typické... sabotuje ich vzťah.

Ako však pre magazín Cosmopolitan  prezradila mladá režisérka filmu Castille Landon, o pikantné scény nebude núdza.  My len dodáme, že v jej réžii bude aj štvrtý diel romance. 

Tretí diel nakrúcaný v Bulharsku 

Zaujímavosťou je, že zatiaľ čo prvý a druhý diel tejto romance sa nakrúcal v USA, tretí a dokonca aj štvrtý diel zase v Bulharsku. Prečo? Kvôli konfliktom pri nakrúcaní, nevynímajúc pandémiu koronavírusu. Aspoň takto o tom informuje magazín Cosmopolitan. 

Čítajte tiež: Návrat Reese Witherspoon ako Pravej blondínky po 20 rokoch: Tretí film pokračuje v posilnení postavenia žien

Premiéra odhalená samotnými hrdinami 

Hlavných hrdinov naďalej hrajú mladí herci Josephine Langford a Hero Fiennes Tiffin. Osobne prostredníctvom Instagramu oznámili fanúšikom, že  tretieho pokračovania filmu After, After We Fell, sa dočkajú už v tomto septembri. No týka sa to fanúšikov v Európe a Kanade. V Amerike bude mať film premiéru až v októbri. Je to práve kvôli tomu, že bol nakrúcaný v Európe, v Bulharsku. 

Niektoré postavy dostali nové herecké tváre 

Patrí medzi nich aj postava Christiana Vanca, majiteľa vydavateľstva a starého rodinného priateľa Hardinovho otca, ktorého si zahrá v tomto pokračovaní herec známy zo seriálu True Blood, Stephen Moyer. Aj jeho snúbenica Kimberly dostane novú hereckú tvár. Bude ju stvárňovať Arielle Kebbel. Miru Sorvino uvidíme ako Carol, Tessinu matku a Frances Turner ako Karen, Hardinovu nevlastnú matku. Medzi celkom nové postavy patrí postava sexi Roberta, ktorého si zahrá Carter Jenkins. Ten zamieša karty vo vzťahu Tessy a Hardina ešte viac. Vo filme uvidíme aj Kianu Madeiru. 

Neprehliadnite: Na plátne priateľky, v skutočnosti rivalky. Film Sex v meste sa vracia, avšak bez kľúčovej postavy

Na svete je aj trailer k filmu After We Fell. Pozrite si ho spolu s nami...


 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe