Presunúť na hlavný obsah

Camila Cabello v ikonickej role Popolušky: Jeden z najkúzelnejších zážitkov jej života

Lifestyle

Známa speváčka Camila Cabello si splnila svoj sen o Disney Popoluške. Stane sa ňou v najnovšom filmovom remake-ku tejto svetoznámej rozprávky. Koho uvidíme po jej boku a kedy to vlastne bude?

Od najpredávanejšieho singlu roka 2018 aj herecká kariéra 

Svetlo filmového sveta ešte len uzrelo prvých pár záberov novej Disney latinskej princeznej – Popolušky a fanúšikovia tejto filmovej rozprávkovej postavy sú nadšení. Do tejto role remaku svetoznámej rozprávky, ktorej sa chopila streamovacia platforma Amazon, bola obsadená známa speváčka Camila Cabello. Áno, presne tá Camila Cabello, ktorá opustila skupinu Fifth Harmony na vrchole slávy, aby pracovala na sólovej kariére. A to sa jej aj podarilo. Jej debutový album Camila sa dostal na prvé miesto v amerických hitparádach a speváčke priniesol dve nominácie na Grammy. Jej singel spolu s Havanou sa stal v roku 2018 najpredávanejším singlom The World. Odvtedy sa speváčka doslova nezastavila a okrem spevu aktuálne pracuje na svojej ikonickej role Popolušky

Mohlo by vás zaujímať: Emma Watson v úlohe rozprávkovej krásky: Jej súkromná fotografia z natáčania si získala priazeň mnohých fanúšikov!

Camila sa bude podieľať aj na hudbe k filmu

Ako informuje The Hollywood Reporter, hneď po prvom oznámení, že dôjde k remaku tejto rozprávky ešte v roku 2019, bolo zároveň prezentované, že Camila nebude len herečkou. Bude zapojená aj čo sa týka samotnej hudby k filmu. O to viac sa naň tešíme. 

Život novej Popolušky porovnateľný s dievčatami a mladými ženami 

Príbeh o Popoluške poznáme všetci... Nový film o nej bude mať však modernejší nádych. Presný popis tohto nového spracovania v podaní Kaya Cannona, ktorý je aj tvorcom hudobného filmového seriálu Ladíme, hovorí, že film bude „moderným pretvorením tradičného príbehu o osirelom dievčati so zlou nevlastnou matkou a so sklonom k hudbe dobrého rázu“. Cannon  v rozhovore pre Entertainment Weekly objasnil: „Cítil som, že by bolo skvelou príležitosťou ukázať túto milovanú ikonickú postavu, ktorou Popoluška je, spôsobom, ktorý je viac porovnateľný s tým, čo prežívajú najmä dievčatá a mladé ženy v súčasnosti.“

Čítajte tiež: Hlavné hrdinky z našich obľúbených vianočných rozprávok: Koľko mali rokov v čase natáčania a ako vyzerajú dnes?

V úlohe princa tento mladý fešák a aj známi herci 

Po boku Popolušky alias Camily Cabello  uvidíme anglického herca Nicholasa Galitzineho známeho z filmov High Strung a Handsome Devil.. Ten sa stane zasneným princom Robertom.

Okrem tejto dôležitej a kľúčovej dvojice si v novej Popoluške zahrá aj americká herečka a textárka Idina Menzel, ktorá stvárni jej nevlastnú matku. Billy Porter si zahrá zase Popoluškinho krstného rodiča, ktorý nad ňou drží ochrannú ruku. Uvidíme aj Pierca Brosnana ako kráľa Rowana a Minnie Driver ako kráľovnú Beatrice. Tá je známa z filmu Dobrý Will Hunting

Jeden z najkúzelnejších zážitkov Camilinho života 

Trailer k filmu zverejnil Amazon len nedávno, 30. júna. Sama Camila ho zdieľala na svojom Instagrame a pridala k nemu tento komentár: „Cinderella film bol jeden z najkúzelnejších zážitkov môjho života. Nemôžem sa dočkať, až ho uvidíš.“ My len dodáme, že podľa reakcií fanúšikov, sa nemôžu už dočkať ani oni. 

Prehliadnite: Najznámejšie rozprávkové princezné po rokoch: Takto plynie čas!

Ak ste na tom podobne, mali by ste vedieť, že filmová rozprávka bude mať premiéru na Amazon Prime  a to 3. septembra. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe